0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England FA Cup
Liverpool
-
-
Southampton FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chelsea
۱
۱
Leeds United
inprogress
۲۳:۰۰
Nottingham Forest
۰
۰
Manchester United
inprogress
۲۳:۱۵
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Brighton and Hove Albion
inprogress
۲۳:۱۵
  Italy Serie A
Internazionale Milano
۰
۰
Atalanta Bergamo
inprogress
۲۳:۱۵
Sassuolo
۱
۶
Napoli
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Cup
Besiktas JK
۲
۰
Konyaspor
Finished
۲۱:۱۵
Trabzonspor
۱
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۸:۰۰
  Iran Pro League
Zob Ahan
۰
۱
Perspolis Teheran
Finished
۱۷:۱۵
Tractor Sazi FC
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۴:۳۰
Aluminium Arak
۰
۰
Havadar SC
Cancelled
۱۵:۰۰
Paykan
۲
۲
Sanat Naft
Finished
۱۵:۰۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
  Scotland Premiership
Celtic FC
۰
۰
Dundee FC
inprogress
۲۳:۱۵
Kilmarnock
۰
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۳:۱۵
Hearts Of Midlothian FC
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۲۳:۱۵
Aberdeen FC
۰
۰
St. Johnstone
inprogress
۲۳:۱۵
FC Livingston
-
-
Motherwell
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
Union St.-Gilloise
۰
۰
Club Brugge KV
inprogress
۲۳:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Gabala
۰
۴
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League
AEK Athens
۴
۲
Pas Giannina
Finished
۲۰:۳۰
Panserraikos
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۲:۳۰
Asteras Tripolis
۳
۳
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Volos NFC
۳
۱
OFI FC
Finished
۱۶:۳۰
Panetolikos FC
۱
۲
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۸:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۳
۱
Lamia 1964
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia Croatia Cup
GNK Dinamo Zagreb
۴
۰
NK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
NK Rudes Zagreb
۰
۱
HNK Rijeka
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus Cyprus Cup
Omonia FC Nicosia
۳
۱
AE Zakakiou
Finished
۲۰:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۰
۵
Pafos FC
Finished
۲۰:۳۰
  Israel State Cup
Maccabi Tel-Aviv
۱
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Umm Al Fahm
۰
۲
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Beer-Sheva
۱
۰
Ironi Tiberias
Finished
۲۱:۰۰
  Armenia Premier League
West Armenia
۱
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۴:۳۰
FC Van Charencavan
۰
۲
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
  Azerbaijan 1. Liqa
Shamakhi FK
۱
۱
Zaqatala
Finished
۱۴:۳۰
FC Iravan
۰
۷
Moik Baku
Finished
۱۲:۳۰
  Europe UEFA Youth League
Real Madrid U19
۲
۰
RB Leipzig U19
Finished
۲۰:۳۰
Red Bull Salzburg U19
۰
۱
Nantes U19
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Munich U19
۳
۲
Feyenoord U19
Finished
۱۸:۳۰
Olympiacos FC U19
۳
۲
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
AC Milan U19
۳
۲
Braga U19
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland Swiss Cup
Delemont
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۲۲:۴۵
FC Zurich
۰
۰
FC Winterthur
inprogress
۲۳:۰۰
FC Basel
۰
۲
FC Lugano
inprogress
۲۳:۰۰
  North and Central America CONCACAF Champions League
Houston Dynamo
۱
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۷:۰۰
Orlando City SC
۳
۱
Cavalry FC
Finished
۰۲:۳۰
Philadelphia Union
۳
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۰
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۵:۳۰
Persik Kediri
۳
۱
Barito Putra
Finished
۱۱:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Hajer
۱
۴
Al-Orubah
Finished
۱۸:۵۰
Ohod Madinah
۳
۱
Al-Baten
Finished
۱۶:۴۵
Al Najma (SAUD)
۳
۱
Al Jandal
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera B
Real Santander
۱
۱
Atletico Cali F.C.
Finished
۰۰:۰۰
Union Magdalena Santa Marta
۲
۲
Deportes Quindio
Finished
۰۲:۴۰
  Australia NSW Premier League 2
Blacktown Spartans
۲
۳
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۰۰
Mt Druitt Town Rangers
۲
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers
۱
۰
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Rydalmere Lions
۵
۴
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۱۵
Hawkesbury City SC
۰
۴
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Nepean FC
۱
۲
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
Iguatu CE
۰
۰
EC Juventude
Finished
۰۲:۳۰
Athletic Club MG
۱
۰
Volta Redonda
Finished
۰۱:۴۵
Marcilio Dias
۱
۳
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Olaria AC
۰
۰
Sao Bernardo FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۰
LKS Lodz
Finished
۲۱:۰۰
  Vietnam V-League
Ho Chi Minh
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۵:۴۵
Nam Dinh
۳
۲
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۱
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia Cup
SK Slovan Bratislava
۱
۰
MSK Zilina
Finished
۲۰:۰۰
DAC Dunajska
۰
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۰۰
SK Odeva Lipany
۱
۰
MFK Skalica
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
۱
۰
Cittadella
inprogress
۲۳:۰۰
Spezia
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۲۳:۰۰
Pisa
۰
۰
Modena
inprogress
۲۳:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Denmark (W)
۱
۱
Austria (W)
Finished
۱۹:۰۰
Turkey (W)
۱
۰
Romania (W)
Finished
۱۶:۰۰
Bolivia (W)
-
-
Peru (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Georgia (W)
۱
۰
North Macedonia (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chile (W)
۱
۰
Jamaica (W)
Finished
۰۱:۳۰
  India Mumbai Premier League
Reliance FYC
۲
۱
CFCI
Finished
۱۱:۰۰
  Iran 2nd Division
Atrak Bojnourd FC
۰
۱
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Razakan
۲
۳
Niroye Zamini
Finished
۱۵:۰۰
Spad Alvand Tehran
۱
۲
Kavir Moghava
Finished
۱۵:۰۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۰۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۶:۰۰
  Asia AFC Women Olympic Qualification
Japan (W)
۲
۱
North Korea (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia (W)
۱۰
۰
Uzbekistan (W)
Finished
۱۲:۴۰
  Europe UEFA Nations League Women
Spain (W)
۲
۰
France (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Netherlands (W)
۰
۰
Germany (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Sweden (W)
۵
۰
Bosnia and Herzegovina (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
Universitatea Cluj
۱
۰
FC Farul Constanta
Finished
۲۰:۰۰
Rapid Bucuresti
۲
۱
FC UTA Arad
inprogress
۲۲:۳۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
FK Jezero Plav
Finished
۲۰:۳۰
FK Mornar Bar
۰
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۲۰:۰۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۱
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۷:۳۰
Mladost DG
۰
۳
FK Decic Tuzi
Finished
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۱
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۲۰:۰۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۲
۱
Tabora United FC
Finished
۱۴:۳۰
Ihefu FC
۱
۱
Mashujaa FC
Finished
۱۴:۳۰
Geita Gold FC
۰
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۰
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Second Division B
Pioneers FC
۰
۰
Kafr El Zayat
Finished
۱۶:۳۰
Delphi SC
۱
۰
Alaab Damanhour
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Petroleum
۲
۲
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
Kafr El Sheikh SC
۱
۳
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
Bilqas SC
۱
۲
Itehad Nabarouh
Finished
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
NK Posusje
۳
۲
Sloga Doboj
Finished
۱۸:۳۰
FK Borac Banjaluka
۰
۰
FK Sarajevo
Finished
۲۱:۰۰
  Hungary Hungary Cup
Debreceni VSC
۱
۱
Ferencvarosi TC
inprogress
۲۱:۳۰
Mezoors Kse
۱
۲
Budapest Vasas SC
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۰
۲
Kecskemeti TE
Finished
۱۹:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۳
MTK Budapest
Finished
۱۹:۳۰
Tiszakecskei LC
۰
۳
Kisvarda FC
Finished
۲۰:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۱
۱
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
۳
۱
The Strongest La Paz
inprogress
۲۲:۳۰
  India Santosh Trophy
Kerala
۲
۰
Arunachal Pradesh
Finished
۱۲:۳۰
Assam
۰
۲
Services
Finished
۰۸:۰۰
Meghalaya
۰
۰
FC Goa
Finished
۱۷:۰۰
  Qatar League 2
Al Sailiya
۱
۱
Lusail City
Finished
۱۸:۳۰
Al Waab Sports Club
۱
۲
Al Kharitiyath
Finished
۱۸:۳۰
Al-Khor
۳
۱
Al Bidda SC
Finished
۱۸:۳۰
Al Mesaimeer SC
۲
۳
Al Shahaniya
Finished
۱۸:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Malkiya Club
۰
۰
Bouri Cultural SC
Finished
۱۹:۳۰
Qalali
۲
۰
Umm Al Hassam
Finished
۱۹:۳۰
A'Ali FC
۳
۰
Al-Ittihad
Finished
۱۹:۳۰
  France Coupe de France
FC Rouen 1899
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Leixoes
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Niger Super League
ASN Nigelec
۱
۱
Jangorzo FC
Finished
۱۸:۴۵
  Germany Landesliga
BSC Rapid Chemnitz
۲
۰
VfB Fortuna Chemnitz
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
UCD Canada Atletico U19
۱
۰
Marbella FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Seneca U19
۰
۱
CD 26 de Febrero U19
Finished
۱۵:۰۰
Granada CF U19
۳
۱
Tomares U19
Finished
۱۸:۳۰
Xerez Deportivo FC U19
۱
۳
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
San Felix U19
۰
۱
Cadiz U19
Finished
۲۰:۰۰
Real Betis Balompie U19
۳
۱
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۵:۰۰
  India I-League
Shillong Lajong FC
۴
۴
Rajasthan United
Finished
۱۷:۰۰
Aizawl
۰
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Atlanta
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۳:۴۰
  Australia NPL New South Wales U20
Dulwich Hill U20
۱
۰
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۱۵
Canterbury Bankstown U20
۱
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
  Syria Division 2
Al-Shorta
۳
۰
Al-Majd
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
Varesina Calcio
۲
۲
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Imolese Calcio
۱
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Boreale Don Orione Calcio
۱
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Cynthialbalonga
۰
۱
ASD Romana
Finished
۱۷:۰۰
ASD Anzio Calcio 1924
۱
۲
Atletico Uri
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Portici 1906
۳
۱
ASD San Luca
Finished
۱۷:۰۰
  Africa CAF Olympic Qualification Women
Morocco (W)
۴
۱
Tunisia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Zambia (W)
۳
۳
Ghana (W)
Finished
۱۹:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Saint Martin U20
۰
۴
Aruba U20
Finished
۰۱:۳۰
Curacao U20
۱
۰
Barbados U20
Finished
۰۴:۳۰
  Thailand FA Cup
Chonburi FC
۲
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok FC
۵
۴
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Songkhla FC
۲
۳
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
Phitsanulok FC
۰
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Prachuap FC
۱
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۳
۱
Kabin United
Finished
۱۴:۳۰
Udon United FC
۲
۱
Surin City FC
Finished
۱۱:۳۰
Samut Sakhon City FC
۳
۲
Chiangmai United FC
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Stromsgodset IF
۱
۰
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۲
۰
FK Eik Tonsberg
inprogress
۲۱:۳۰
Slavia Mozyr
۳
۳
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۳:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۲
CSM Ramnicu Valcea
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Premier League
Cape Town City
۱
۱
Supersport United
Finished
۲۱:۰۰
Golden Arrows
۰
۱
Sekhukhune United
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Villa Dalmine Reserves
۱
۱
Los Andes Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Acassuso Reserves
۴
۳
CSYD Liniers Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۳
۰
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Boca Juniors Reserves
۱
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۰۳:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۱
۱
Argentino Merlo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
-
-
Atletico Tucuman Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Godoy Cruz Reserves
-
-
CA Talleres de Cordoba Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Trinity Zlín
۲
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۹:۳۰
SK Slavia Praha
۲
۳
AC Sparta Praha
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Spain U20 (W)
۲
۲
Mexico U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Colombia U20 (W)
۰
۱
USA U20 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۱
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۰:۳۰
Fortaleza FC
-
-
Alianza Petrolera
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Club Deportivo Los Millonarios
۰
۲
Once Caldas
Finished
۰۴:۴۵
  Gambia Division 2
Elite United
۰
۰
Unique Global FC
Finished
۲۰:۰۰
Immigration FC
۰
۲
Serrekunda FC
Finished
۲۰:۰۰
Jam City
۱
۰
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Segunda Federacion Women
Elche CF (W)
۳
۲
CD Guiniguada Apolinario (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
Nacional Atletico Clube
۱
۱
CA Taquaritinga SP
inprogress
۲۱:۳۰
Jabaquara SP
۱
۲
Independente FC Limeira
inprogress
۲۱:۳۰
Vocem
۳
۰
CA Joseense
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
۲
۰
America SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico U23 League
Tigres UANL U23
۰
۰
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
Mumbai City FC
۱
۱
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
FBC Gravina
۱
۱
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۷:۰۰
Casarano
۰
۰
Martina Calcio 1947
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial
۳
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۰:۳۰
  England Professional Development League
Bournemouth U21
۲
۳
Queens Park Rangers U21
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Lokomotive Leipzig
۴
۱
ZFC Meuselwitz
inprogress
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۲
SV Babelsberg 03
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۳
۲
SF Siegen 1899
inprogress
۲۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Qualification
Bragantino Red Bull
۱
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۲
۱
Portuguesa FC
Finished
۰۱:۳۰
Sporting Cristal Lima
۳
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
  Indonesia Indonesia Championship U20
Bali United U20
۱
۲
Persita Tangerang U20
Finished
۱۱:۰۰
Bhayangkara FC U20
۱
۱
Persis Solo U20
Finished
۱۱:۳۰
Persija Jakarta U20
۱
۲
Borneo FC U20
Finished
۱۰:۳۰
PS Barito Putera U20
۲
۰
Persebaya Surabaya U20
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Borgosesia
۲
۴
Alba Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie C
Padova
۲
۰
Lucchese Libertas
inprogress
۲۱:۳۰
Catania Calcio
۱
۰
Rimini Calcio
inprogress
۲۳:۰۰
  England Southern League Premier Division South
AFC Totton
۰
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
Tavistock
۰
۰
Willand Rovers FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Nigeria NPFL
Heartland FC Owerri
۱
۵
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lagos FC
۲
۱
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۲
۰
Lobi Stars
Finished
۱۷:۳۰
Bayelsa United
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۳
۲
Kano Pillars
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Uniao Sao Joao
۱
۱
Atletico Votuporanguense SP
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۰
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Matonense SP
۰
۰
Catanduva FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
Motor Lublin
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Gallos Blancos Queretaro
۴
۱
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
  Slovenia U19 League
NK Domzale U19
۲
۱
NK Brinje Grosuplje U19
Finished
۱۵:۳۰
  Cameroon Championship Women
AS Awa FF (W)
۰
۱
Lekie Filles FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Eclair de Saa (W)
۲
۱
Authentic de Douala (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۰
Dja Sports (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Zurich II
۲
۱
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Fontinhas
۰
۲
Sertanense FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Mali League Women
Amazones C5 (W)
۶
۱
Entente Sirakoro (W)
Finished
۱۹:۴۵
AS Police Bamako (W)
۳
۰
AS Real (W)
Finished
۱۹:۴۵
AS Mande (W)
۲
۰
AS Momo Sikasso (W)
Finished
۱۹:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 6
CD Roda
۱
۳
CF Gandia
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۱
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۲۱:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۱
۲
SSV Jeddeloh
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Verbandsliga
SpVgg Neu Isenburg
۰
۲
1. FC Germania 08 Ober-Roden
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland Puchar Polski
TS Wisla Krakow
۰
۰
Widzew Lodz
inprogress
۲۳:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۲۰:۰۰
  Iceland Cup Women
Alftanes (W)
۰
۱
KH Hlidarendi (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
GS Arconatese 1926
۱
۲
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
CD Junior de Managua
۲
۰
Chinandega FC
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga de Expansion MX
Leones Negros Guadalajara
۱
۱
Correcaminos
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۱
۰
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Trinidad and Tobago U20
۰
۳
Canada U20
Finished
۰۲:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group B
Brazil (W)
۵
۰
Panama (W)
Finished
۰۶:۴۵
Colombia (W)
۲
۰
Puerto Rico (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Poland II Liga
Lech Poznan II
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Georgia U19
۰
۰
Israel U19
Finished
۱۵:۳۰
  Burundi Premier League
Telaviv FC
۰
۰
Olympique Star
Finished
۱۶:۳۰
  Oman Sultan Cup
Bahla Club
۰
۰
Dhofar SCSC
Finished
۱۶:۵۵
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
۰
۰
FC Vaduz
Finished
۲۱:۰۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
۰
۰
Civil Service Strollers
inprogress
۲۳:۱۵
  England Southern League Premier Division Central
Biggleswade FC
۰
۰
Welwyn Garden City
inprogress
۲۳:۱۵
Larkhall Athletic
۰
۰
Frome Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Scotland Highland League
Forres Mechanics FC
-
-
Huntly
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۱
۲
Conil CF
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
America de Cali (W)
۰
۲
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۳
۰
Olimpija Ljubljana (W)
inprogress
۲۲:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۱
۰
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Copa del Rey
Real Sociedad
۱
۲
Real Mallorca
Finished
۰۰:۰۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۴:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۱
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
-
-
SC Air Bel U19
Finished
۱۷:۰۰
  Uganda Premier League
NEC FC Bugolobi
۰
۳
Kampala Capital City Authority
Finished
۱۹:۳۰
  Gibraltar Rock Cup
Europa FC
-
-
Glacis United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Copa Verde
Ceilandia EC
۰
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۲:۰۰
  England Isthmian League Premier
Kingstonian FC
۰
۰
Cheshunt FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Mauritania Division 2
Widad Arafat
۴
۰
FC Amitie 2020
inprogress
۲۲:۱۵
Nouakchott Academie
۲
۲
FC Oasis
Finished
۱۹:۴۵
  Panama First Division Women
Panama City (W)
۴
۰
UMECIT (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Israel Leumit League U19
Hapoel Raanana U19
۰
۰
Bnei Sakhnin FC U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۲
۴
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong Sapling Cup
Wofoo Tai Po
۰
۲
Southern District Rsa
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga TDP
Deportivo Muxes
۰
۱
Oceania FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Muxes
-
-
Oceania FC
Cancelled
۰۰:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
British Virgin Islands U20
۴
۳
Belize U20
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua U20
۵
۰
Anguilla U20
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Saint Kitts and Nevis U20
۳
۰
Cayman Islands U20
Finished
۰۲:۳۰
  England Northern League Division One East
Dunston Uts
۰
۰
Sheffield FC
inprogress
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید