0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Internazionale Milano
۱
۱
Cagliari
inprogress
۲۲:۱۵
Napoli
۲
۲
Frosinone
Finished
۱۴:۰۰
Udinese Calcio
۱
۱
AS Roma
Interrupted
۱۹:۳۰
Sassuolo
۳
۳
AC Milan
Finished
۱۶:۳۰
  Spain La Liga
Real Sociedad
۱
۱
Union Deportiva Almeria
inprogress
۲۲:۳۰
Athletic Bilbao
۱
۱
Villarreal CF
Finished
۲۰:۰۰
Las Palmas
۰
۲
Sevilla FC
Finished
۱۵:۳۰
Granada CF
۲
۰
Alaves
Finished
۱۷:۴۵
  Portugal Primeira Liga
SL Benfica
۲
۰
Moreirense
inprogress
۲۳:۰۰
FC Arouca
۲
۱
Boavista FC
Finished
۲۰:۳۰
Portimonense
۲
۲
Casa Pia Atletico
Finished
۲۰:۳۰
Estrela Amadora
۲
۲
Rio Ave
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۵
۰
SV Werder Bremen
Finished
۱۹:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۱
SC Freiburg
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
۱
۲
Fenerbahce SK
Finished
۱۹:۳۰
Hatayspor
۰
۳
Istanbulspor AS
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۳
۰
Antalyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Pendikspor
۲
۳
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۴:۰۰
  England Premier League
Liverpool
۰
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۶:۳۰
Arsenal
۰
۲
Aston Villa
Finished
۱۹:۰۰
West Ham United
۰
۲
Fulham
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Fortuna Sittard
۰
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
NEC Nijmegen
۲
۲
FC Zwolle
Finished
۲۱:۳۰
FC Utrecht
۲
۱
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
AFC Ajax
۲
۱
FC Twente
Finished
۱۸:۱۵
Heracles Almelo
۰
۲
SC Heerenveen
Finished
۱۳:۴۵
  Azerbaijan Premier League
Sabah
۳
۲
FK Qarabag
Finished
۱۸:۳۰
Sabayil FK
۳
۳
Kapaz
Finished
۱۶:۰۰
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
۲
۳
Stade Brestois 29
inprogress
۲۲:۱۵
Le Havre AC
۰
۱
FC Nantes
Finished
۱۴:۳۰
Clermont
۱
۱
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۴
۲
FC Luzern
Finished
۱۸:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۱
FC Winterthur
Finished
۱۸:۰۰
FC Basel
۲
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۵:۴۵
  Greece Super League
AEK Athens
۲
۰
Aris Thessaloniki
Finished
۲۱:۰۰
Panathinaikos
۳
۱
Lamia 1964
Finished
۱۷:۳۰
  United States MLS
Sporting Kansas City
۲
۳
Inter Miami CF
Finished
۰۴:۰۰
Atlanta United
۲
۱
Philadelphia Union
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dallas
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
New York City FC
۲
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۶:۰۰
Montreal Impact
۲
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Charlotte
۳
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۵:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۱
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۲
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۱۵
San Jose Earthquakes
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۰۰
New York Red Bull
۰
۰
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J League
Gamba Osaka
۲
۱
Sagan Tosu
Finished
۰۹:۳۰
  Iran Azadegan League
Naft Masjed Soleyman
۲
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۸:۰۰
FC Darya Caspian Babol
۲
۰
Shahin Bandar Ameri
Finished
۱۶:۴۵
  Croatia HNL
NK Istra 1961 Pula
۰
۲
HNK Rijeka
Finished
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split
۱
۲
NK Osijek
Finished
۱۸:۰۰
  Belgium First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
۲
۱
Union St.-Gilloise
Finished
۲۰:۰۰
Club Brugge KV
۳
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
FC St. Pauli
۳
۴
SV Elversberg
Finished
۱۵:۰۰
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۲
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۱:۰۰
Corinthians Paulista
۰
۰
Atletico Mineiro
inprogress
۲۲:۳۰
Criciuma EC
۱
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Cuiaba MT
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۰
۱
Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC
۱
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۳:۳۰
Cruzeiro MG
۰
۱
Botafogo RJ
inprogress
۲۳:۳۰
Vasco da Gama RJ
۲
۰
Gremio Porto Alegrense RS
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense RJ
۲
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۱
۱
Envigado
Finished
۰۲:۵۰
Deportivo Pereira
۰
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Santa Fe
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۰:۴۰
Boyaca Chico
۱
۱
Patriotas Tunja
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Tromso IL
۰
۱
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Molde FK
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۲
۲
Sandefjord
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۰
۵
FK Bodo Glimt
Finished
۲۰:۴۵
Rosenborg BK
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۱
۱
SK Brann Bergen
Finished
۱۶:۰۰
  China Super League
Changchun Yatai
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۰۰
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Port FC
۴
۳
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao Hainiu
۲
۰
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۱
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Cangzhou Mighty Lions FC
۳
۲
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
  Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
۵
۰
Granada (W)
Finished
۲۰:۳۰
Valencia (W)
۱
۱
Levante UD (W)
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۰
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۲
۲
Madrid CFF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Serie A
Macara
۰
۰
Orense SC
Finished
۰۰:۰۰
Emelec Guayaquil
۲
۰
Cumbaya FC
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Catolica Quito
۲
۲
Independiente Del Valle
Finished
۲۱:۳۰
  England FA Cup Women
Manchester United (W)
۲
۱
Chelsea (W)
Finished
۱۷:۰۵
Tottenham (W)
۲
۱
Leicester (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۵
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۴:۳۵
CF Rayados de Monterrey
۳
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۴۰
Pachuca CF
۰
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۱
۰
Daejeon Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Racing de Ferrol
۱
۱
SD Huesca
inprogress
۲۲:۳۰
Burgos CF
۲
۱
Racing Santander
Finished
۲۰:۰۰
FC Andorra
۰
۲
Eibar
Finished
۱۷:۴۵
Real Zaragoza
۱
۱
Elche
Finished
۲۰:۰۰
Real Oviedo
۱
۱
CD Mirandes
Finished
۱۵:۳۰
Albacete Balompie
۱
۰
Tenerife
Finished
۱۷:۴۵
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۴۵
FK Fakel Voronezh
۰
۱
FC Rostov
Finished
۱۷:۱۵
Gazovik Orenburg
۳
۱
Nizhny Novgorod
Finished
۱۲:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۲
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola Pro
Chabab Mohammedia
۰
۱
Raja Casablanca
inprogress
۲۳:۳۰
Maghrib Association Tetouan
۱
۱
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۲۱:۳۰
Olympique de Safi
۱
۲
RSB Berkane
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Balompedica Linense
۰
۰
El Palo FC
Finished
۱۸:۳۰
Mar Menor
۲
۱
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۱
Real Betis B
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas FC
۲
۰
La Union CF
Finished
۱۹:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Velez CF
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
-
-
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
Marbella FC
۲
۰
Sevilla Atletico
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Premier League
Polissya Zhytomyr
۱
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۸:۳۰
FC Vorskla Poltava
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
۱
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Primera Federacion Women
CE Europa (W)
۲
۱
Atletico Madrid B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Fundacion Albacete (W)
۱
۵
Osasuna (W)
Finished
۱۳:۳۰
Alhama CF (W)
۱
۰
Seccio Esportiva AEM (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۰
۰
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۴
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۳
۳
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
  Scotland Premiership
Ross County
۳
۲
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
۲
۱
CD Calahorra
Finished
۱۸:۳۰
UD Logrones
۰
۰
Real Sociedad C
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Alaves B
۰
۱
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
UD Barbastro
۰
۰
CD Tudelano
Finished
۱۸:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۳
۰
AD San Juan Pamplona
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۰
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۱
۳
SK Sturm Graz
Finished
۱۶:۰۰
SK Rapid Wien
۱
۱
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Chungnam Asan
۲
۲
Cheonan City
Finished
۱۱:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Ansan Greeners
Finished
۰۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lazio U19
۲
۱
Lecce U19
Finished
۱۲:۱۵
Fiorentina U19
۵
۱
Torino U19
Finished
۱۴:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Bologna U19
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۳
۲
Partizan Belgrade
Finished
۲۰:۴۵
Napredak Krusevac
۰
۲
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۸:۰۰
FK Vojvodina Novi Sad
۳
۲
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۸:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۸
۰
Perth Glory
Finished
۰۸:۳۰
  Mexico Liga TDP
La Tribu de Ciudad Juarez
۱
۰
Cachanillas FC
inprogress
۲۳:۳۰
Tigres de Alica FC
۱
۰
CD FuraMochis
Finished
۰۱:۳۰
Progreso FC
۰
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۱:۳۰
CS Atletico Tulancingo
۴
۰
Deportivo CDH
Finished
۰۱:۳۰
Heroes de Zaci
۰
۲
Sangre de Campeon
Finished
۱۹:۳۰
Gallos Nuevo Leon
۳
۱
San Pedro 7-10 FC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۱:۰۰
CD Santa Cruz
۳
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۰۰
San Marcos de Arica
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۳:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۲
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۳۰
Sport Boys
۱
۲
Universitario de Deportes
Finished
۰۴:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۳
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Deportes Iquique
۲
۳
Universidad Catolica
Finished
۰۳:۳۰
O'Higgins
۰
۰
Huachipato
Finished
۲۰:۰۰
Universidad de Chile
۱
۱
Coquimbo Unido
Finished
۲۰:۰۰
Nublense
۰
۱
Palestino Santiago
inprogress
۲۲:۳۰
Union Espanola
۴
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۱:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Banik Ostrava
۲
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۰
SK Slavia Praha
Finished
۱۹:۳۰
FC Trinity Zlín
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۶:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۰
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
VVV Venlo
۰
۱
FC Groningen
Finished
۱۸:۱۵
  India Indian Super League
FC Goa
۴
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Municipal Grecia
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
CS Cartagines
۳
۱
AD San Carlos
Finished
۰۳:۱۵
Municipal Perez Zeledon
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۰۰
Puntarenas FC
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۰:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۴
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۲
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
Real Espana
۰
۱
CD Victoria
Finished
۰۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrubia CF
۲
۱
Quintanar Rey
Finished
۱۹:۳۰
CD Cazalegas
۱
۳
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۳۰
CD Toledo
۲
۰
CD Torrijos
Finished
۱۸:۳۰
Albacete B
۲
۰
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۱۳:۰۰
Villarrobledo
۲
۲
Azuqueca
Finished
۱۳:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
Sport Club United
۰
۰
Rooi Afo
inprogress
۲۳:۳۰
SV Britannia
۶
۳
SV Deportivo Nacional
Finished
۰۲:۰۰
SV River Plate
۱
۳
SV Estrella
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal Liga Segunda
CS Maritimo Funchal
۰
۰
Santa Clara
inprogress
۲۳:۰۰
Pacos Ferreira
۱
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۳:۳۰
CD Mafra
۰
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
FC Porto B
۰
۱
UD Oliveirense
Finished
۱۸:۰۰
Leixoes
۱
۱
SCU Torreense
Finished
۱۸:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FC Vion Zlate Moravce U19
۱
۵
FK Pohronie U19
Finished
۱۲:۳۰
  Tanzania Premier League
Singida BS FC
۰
۳
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
El Paso Locomotive FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۳۰
Phoenix Rising
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
San Antonio FC
۰
۰
Orange County SC
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۴
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Rhode Island
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۳:۰۰
Sacramento Republic FC
۱
۱
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Monterey Bay
۳
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Angostura FC
۲
۱
Club Deportivo Internacional de Barinas
Finished
۰۲:۳۰
Rayo Zuliano
۲
۱
Deportivo La Guaira
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۰:۰۰
Defensor Sporting
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۲۱:۳۰
Rampla Juniors
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۲
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۶
  Italy Serie C, Group B
Vis Pesaro 1898
۱
۰
AC Perugia
inprogress
۲۲:۱۵
Carrarese
۳
۰
Rimini Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Gubbio
۰
۰
US Pontedera 1912
Finished
۲۰:۰۰
Asd Pineto Calcio
۱
۲
Juventus U23
Finished
۱۵:۳۰
AC Ancona
۳
۱
Sestri Levante
Finished
۱۷:۴۵
Olbia Calcio
۰
۳
Pescara
Finished
۱۵:۳۰
Unione Sportiva Fermana
۲
۱
Lucchese Libertas
Finished
۱۵:۳۰
ACD Virtus Entella
۱
۲
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۷:۴۵
  El Salvador Primera Division
C.D. FAS
۰
۲
CD Dragon
Finished
۰۵:۰۰
CD Aguila
۴
۲
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۳:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۱
Alianza FC
Finished
۰۴:۰۰
  Poland 1. Division
Lechia Gdansk
۳
۱
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۴:۱۰
Znicz Pruszkow
۲
۳
GKS 71 Tychy
Finished
۱۶:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Cup
KFK Kopavogur
۰
۳
Vidir Gardur
inprogress
۲۲:۰۰
Thor Akureyri
۵
۱
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۸:۳۰
Augnablik Kopavogur
۵
۲
Kormakur/hvot
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Sham Shui Po FC
۰
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۴
۰
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Espanol
۰
۰
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۲:۰۰
Club Leandro Niceforo Alem
۱
۱
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۲:۰۰
Central Cordoba de Rosario
۱
۰
El Porvenir
inprogress
۲۲:۰۰
CA Lugano
۰
۰
Sportivo Barracas
inprogress
۲۲:۰۰
Club Mercedes
۰
۴
CA Ituzaingo
Finished
۰۱:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۱
Berazategui
inprogress
۲۲:۰۰
Puerto Nuevo
۰
۰
Club Lujan
Finished
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۰
۰
JJ Urquiza
Finished
۲۲:۰۰
Victoriano Arenas
۰
۰
Real Pilar
Finished
۲۲:۰۰
  Gambia Division 2
Unique Global FC
۰
۰
Elite United
Finished
۲۰:۰۰
Wagadu
۱
۲
Hawks FC
Finished
۲۰:۰۰
Serrekunda Utd
۲
۵
Serrekunda FC
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Eredivisie Women
ADO Den Haag (W)
۰
۱
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Chile Tercera Division
Puente Alto
۰
۲
Chimbarongo FC
Finished
۰۲:۳۰
Colchagua CD
۰
۰
Comunal Cabrero
inprogress
۲۳:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Lobos ULMX
۵
۰
Pioneros De Cancun
Finished
۰۳:۳۰
Montaneses FC
۳
۱
Sporting Canamy
Finished
۲۱:۳۰
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۱
Petroleros de Salamanca
Finished
۰۴:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۲
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۵:۳۰
Escorpiones FC
۰
۳
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Halcones de Zapopan
۰
۰
Reboceros de La Piedad
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
CA All Boys
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۰۱:۴۰
Deportivo Moron
۰
۲
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۴۰
CA Patronato
۰
۰
CA San Miguel
inprogress
۲۳:۳۰
Tristan Suarez
۱
۳
Quilmes Atletico Club
Finished
۲۱:۰۰
Gimnasia y Tiro
۱
۰
Club Atletico Mitre
inprogress
۲۲:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۰
CA San Telmo
Finished
۲۱:۳۰
Racing de Cordoba
۱
۰
Ferro Carril Oeste
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۱
CD Maipu
Finished
۰۱:۳۰
Guillermo Brown
۰
۳
Chacarita Juniors
inprogress
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Olimpia Asuncion
۲
۱
Tacuary
Finished
۰۱:۳۰
General Caballero JLM
۱
۲
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
  Colombia Primera B
Union Magdalena Santa Marta
۲
۰
Atletico Cali F.C.
Finished
۰۰:۳۰
Boca Juniors Cali
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۳
۶
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۱۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۱
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۱:۱۵
Moreton City Excelsior U23
۱
۳
Queensland Lions U23
Finished
۰۷:۴۵
  Algeria Algeria Cup
WA Tlemcen
۰
۰
MC Alger
inprogress
۲۳:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
FC Ashdod
۰
۰
Maccabi Netanya
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۲
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Haifa
۲
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۲۰:۱۵
  Mauritania Division 1
FC Tevragh Zeina
۲
۰
ASC Gendrim
Finished
۲۰:۰۰
ACS Ksar
۱
۱
ASAC Concorde
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۲
۲
Brondby I.F.
Finished
۱۷:۳۰
Lyngby BK
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Midtjylland
۲
۲
FC Copenhagen
Finished
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۱
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
  Philippines PFL
Manila Digger FC
۲
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Davao Aguilas
۱
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
Manila Digger FC
۰
۵
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۱
۳
United City FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۰:۰۰
Brisbane Olympic FC
۲
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۱
Gold Coast Knights
Interrupted
۰۹:۰۰
Brisbane Roar U21
۱
۱
Peninsula Power
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
Albirex Niigata (W)
۰
۱
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۰
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۲
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Inac Kobe Leonessa (W)
۰
۰
NTV Beleza (W)
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۰
۱
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Panama LPF
Veraguas FC
۲
۱
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Sporting San Miguelito
۲
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Costa Del Este
۴
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۲:۳۰
Central Valley Fuego
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
Lexington SC
۰
۰
Spokane Velocity FC
inprogress
۲۳:۳۰
Cv Fuego FC
۲
۴
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۶:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Tritones Vallarta MFC
۰
۰
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۱:۳۰
Mineros de Fresnillo
۰
۲
Los Cabos United
Finished
۰۲:۳۰
Mexicali FC
۲
۱
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Colima
۰
۱
Saltillo FC
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Uniao Frederiquense
۰
۱
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۱:۳۰
Aimore
۰
۱
Lajeadense RS
inprogress
۲۲:۰۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۰
۱
GE Gloria
Finished
۲۱:۳۰
Passo Fundo
۲
۱
Cruzeiro RS
inprogress
۲۲:۳۰
EC Pelotas
۰
۱
Inter de Santa Maria
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers (W)
۲
۲
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۱
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC (W)
۱
۲
Manly United FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
FNSW Institute (W)
۰
۱
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۰:۱۵
Emerging Jets (W)
۲
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۲
۲
AS Real Bamako
Finished
۱۹:۴۵
Onze Createurs
۰
۱
US Bougouni
Finished
۲۱:۳۰
Djoliba AC
۱
۰
ATS de Koro
Finished
۱۹:۴۵
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
۱
۱
Future FC
Finished
۲۰:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۱
Al Masry Club
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Colegiales
۰
۰
Canuelas
inprogress
۲۳:۱۰
Sportivo Italiano
۰
۱
Argentino Quilmes
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۱
۰
Douglas Haig
inprogress
۲۲:۳۰
9 de Julio Rafaela
۰
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۳:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۱
۰
Defensores de Belgrano VR
inprogress
۲۲:۰۰
Crucero del Norte
۱
۰
Sarmiento de la Banda
inprogress
۲۲:۳۰
CD Argentino Monte Maiz
۰
۲
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۳:۰۰
Santamarina Tandil
۱
۱
Kimberley Mar del Plata
Finished
۰۱:۳۰
CA el Linqueno
۰
۰
Sportivo Belgrano
inprogress
۲۲:۳۰
CA Union de Sunchales
۲
۱
Boca Unidos
inprogress
۲۳:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
Club Circulo Deportivo
۳
۱
Olimpo
Finished
۲۲:۳۰
Sol de America de Formosa
۰
۰
Central Norte Salta
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Camioneros
۰
۲
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۱:۳۰
Club Atlético Germinal
۳
۱
Sansinena
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
۰
۰
Fluminense RJ (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo (W)
۳
۰
Botafogo RJ (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Gibraltar National League
Lynx FC
۱
۳
Manchester 62 FC
Finished
۲۱:۰۰
St. Josephs FC
۱
۲
Mons Calpe SC
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
HK Kopavogur
۰
۴
IA Akranes
Finished
۲۰:۳۰
Fylkir Reykjavik
۰
۰
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۱
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Sanliurfaspor
۱
۱
Bandirmaspor
Finished
۱۶:۳۰
Kocaelispor
۲
۰
Giresunspor
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria A PFG
Beroe Stara Zagora
۲
۲
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۲۰:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۰
۰
Levski Krumovgrad
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Mantova
۱
۲
Vicenza
Finished
۲۰:۰۰
Giana Erminio
۰
۱
Triestina Calcio
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League Women
Partick Thistle (W)
۰
۵
Celtic FC (W)
Finished
۱۹:۴۰
Spartans FC (W)
۱
۲
Montrose LFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aberdeen (W)
۳
۲
Hamilton Academical FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rangers (W)
۴
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell (W)
۲
۱
Dundee United WFC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Samorin
۲
۱
Tatran Presov
Finished
۱۲:۰۰
FC Petrzalka 1898
۴
۰
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۵
۲
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
  Vietnam 2. Division
DAK Lak
۰
۰
Ha Noi II
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen
۰
۱
PVF Vietnam
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Mitchelton FC
۲
۵
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning
۲
۰
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
  Mexico Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۳
۳
Atletico Morelia
Finished
۰۲:۳۵
  Guatemala Liga Nacional
Achuapa FC
۰
۰
Malacateco
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۱:۱۵
Zacapa Tellioz
۲
۰
Deportivo Coatepeque FC
Finished
۰۵:۳۰
Antigua Guatemala
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
  Serbia Prva Liga
Metalac GM
۴
۲
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۹:۳۰
Mladost Novi Sad
۳
۱
FK Kolubara
Finished
۱۷:۳۰
FK Indjija
۴
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1 Liga Women
BPAP Marcus Gdynia (W)
۲
۳
Sleza Wroclaw (W)
Finished
۲۰:۳۰
Legia Warsaw (W)
۶
۰
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bielawianka Bielawa (W)
۰
۲
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Guatemala Primera Division
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۱
۰
Deportivo Marquense
Finished
۲۰:۳۰
Cuilapa FC
۴
۱
Fraijanes FC
Finished
۲۰:۳۰
Aurora FC
۲
۱
Barberena
Finished
۲۰:۳۰
Nueva Concepcion
۳
۱
Quiche FC
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۰
۳
Cafetaleros Democracia
Finished
۲۰:۳۰
  Senegal Ligue 2
NGB ASC Niarry Tally Grand-Dakar Biscuiterie
۰
۰
ASEC Ndiambour
Finished
۲۰:۰۰
Ajel De Rusfique
۳
۱
ASC Wallidaan
Finished
۲۰:۰۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۷
۰
Lindelani FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۲
University of Western Cape (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۱
۲
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۹:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
Omiya Ardija
۱
۱
Azul Claro Numazu
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۲
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
F.C. Ryukyu
۴
۳
Nagano Parceiro
Finished
۱۰:۳۰
  Paraguay Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۵
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Colombia Liga Femenina
Cucuta Deportivo (W)
۰
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۳۰
America de Cali (W)
۱
۰
Millonarios (W)
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Nacional Medellin (W)
۱
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۳:۳۰
Junior Barranquilla (W)
۰
۱
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Cyprus 1. Division
Aris Limmasol
۰
۱
AEK Larnaca
Finished
۱۹:۳۰
Pafos FC
۰
۲
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۷:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۲
Omonia FC Nicosia
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Barcelona RO
۰
۰
Uniao Cacoalense RO
inprogress
۲۳:۰۰
  Sierra Leone Premier League
FC Kallon
۲
۰
Real Republicans
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۲۱:۳۰
Huracan (W)
۱
۰
Social Atletico Television (W)
inprogress
۲۲:۰۰
CA Independiente (W)
۰
۰
CA Belgrano (W)
Finished
۱۷:۳۰
UAI Urquiza (W)
۲
۰
Banfield (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۴
۱
FC Barcelona B
Finished
۲۰:۳۰
Osasuna B
۲
۰
CE Sabadell
Finished
۱۳:۳۰
Celta de Vigo B
۴
۱
Lugo
Finished
۲۰:۳۰
Ponferradina
۳
۰
SD Logrones
Finished
۱۷:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Caja Oblatos
۲
۲
FC Santiago
Finished
۲۰:۳۰
Artesanos Metepec FC
۴
۱
Deportivo Dongu FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Mexiquense
۳
۰
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۱:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Casertana
۲
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۲۰:۰۰
Catania Calcio
۱
۰
Messina
inprogress
۲۲:۱۵
AC Monopoli
۰
۱
Taranto Sport
inprogress
۲۲:۱۵
Audace Cerignola
۳
۰
Virtus Francavilla
inprogress
۲۲:۱۵
Latina Calcio
۱
۲
FC Turris Neapolis 1944
Finished
۲۰:۰۰
  Senegal Ligue 1
ASC Jaraaf
۰
۰
Casa Sport
Finished
۲۰:۰۰
Guediawaye FC
۴
۲
US Ouakam
Finished
۲۰:۰۰
SONACOS
۰
۰
AS Pikine
Finished
۲۰:۰۰
  Portugal U19 League
Vitoria Guimaraes U19
۴
۴
Porto U19
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Landesliga
SV Lebring
۱
۰
SU Tillmitsch
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Hac
۰
۱
SV Schwechat
Finished
۱۲:۰۰
  Croatia U19 League
HNK Gorica U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۲:۰۰
HNK Gorica U19
۱
۰
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۲:۰۰
Nk Rudes U19
۰
۲
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۷:۳۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۰
۱
Central Coast Mariners (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan Japan Football League
Tokyo Musashino United FC
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۲
۳
Tiamo Hirakata
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Napa Valley 1839 FC
۱
۲
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
San Ramon FC
۲
۰
Sacramento Gold
Finished
۰۵:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
North Carolina (W)
۲
۰
Portland Thorns (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Huntsville City FC
۱
۲
Crown Legacy FC
Finished
۰۳:۳۰
Toronto FC II
۲
۱
FC Cincinnati II
Finished
۲۱:۳۰
Chattanooga FC
۶
۲
Inter Miami II
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Serie A Women
AC Milan (W)
۳
۲
Napoli (W)
Finished
۱۶:۳۰
ASD Pomigliano (W)
۱
۲
SSD FC Como (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Paraense
Paysandu
۰
۰
Remo PA
inprogress
۲۳:۳۰
  France Division 1 Women
St Etienne (W)
۱
۴
Olympique Lyonnais (W)
inprogress
۲۲:۳۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۰
۳
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Castellon
۳
۰
Granada B
Finished
۲۱:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid B
۰
۱
Malaga CF
Finished
۱۹:۳۰
Antequera CF
۲
۱
Sanluqueno
Finished
۲۱:۳۰
Recreativo de Huelva
۱
۰
Real Madrid B
Finished
۱۹:۳۰
Ceuta
۴
۰
Linares Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia
۲
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Liga Alef South
Holon Yermiyahu
۳
۱
Maccabi Kiryat Malakhi
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
SD Compostela
۲
۲
Pontevedra
Finished
۱۸:۰۰
Deportivo Fabril
۲
۲
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
Gimnastica de Torrelavega
۰
۱
Union Popular Langreo
Finished
۱۸:۳۰
Zamora
۱
۱
Real Valladolid B
Finished
۱۹:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Real Oviedo II
Finished
۱۹:۰۰
Marino de Luanco
۰
۱
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۱
Jove Espanol
Finished
۱۲:۳۰
Villarreal CF C
۲
۱
Ontinyent
Finished
۱۳:۳۰
Burriana
۱
۰
CD Acero
Finished
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۴
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۴
۱
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۴۵
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۳
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Posta Rangers FC
۰
۱
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Austria League 1 Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۳
۰
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Austria Vienna (W)
۰
۰
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۴:۱۵
SKN St. Polten (W)
۸
۰
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۲:۰۰
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
۲
۳
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۲:۰۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۰
۰
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
Henan Jianye (W)
۰
۰
Shandong Sports Lottery (W)
Finished
۱۰:۳۰
Jiangsu Suning (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۳
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۲
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
  Panama Liga Prom
Potros Del Este Reserves
۲
۰
San Martin FC
Finished
۰۳:۳۰
Los Santos
۰
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Ciex Sports Academy
۰
۰
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Constancia
۰
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
CF Platges de Calvia
۲
۱
CD Llosetense
Finished
۱۳:۳۰
CE Mercadal
۲
۰
CF Soller
Finished
۱۳:۳۰
Binissalem
۱
۲
CD Manacor
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A - Conference Group
Oud-Heverlee Leuven
۲
۱
KAA Gent
Finished
۲۰:۴۵
  Slovenia 2.SNL
Jadran Dekani
۰
۰
PSC Tolmin
Finished
۱۸:۳۰
Dravinja
۰
۲
ND Beltinci
Finished
۱۸:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۴
NK Brinje Grosuplje
Finished
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Bechem United
۳
۲
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۱
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Dreams FC
۲
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
Nations FC
۲
۲
Bofoakwa Tano
Finished
۱۸:۳۰
Aduana Stars
۱
۰
Heart of Lions
Finished
۱۸:۳۰
Nsoatreman FC
۱
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera Division Women
Cobresal (W)
۴
۳
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC Dinamo Bucuresti
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۸:۴۵
FC Botosani
۴
۱
FC U Craiova 1948
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Sul-Matogrossense
Dourados AC
۰
۰
Operario MS
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Freiburg II
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۲۱:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۱
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۸:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
FK Sarajevo
Finished
۲۱:۳۰
FK Igman Konjic
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Domzale
۱
۳
NK Olimpija Ljubljana
Finished
۲۱:۴۵
NS Mura
۱
۱
FC Koper
Finished
۱۹:۰۰
NK Bravo
۱
۱
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Delfines Del Este
۰
۰
Universidad O&M FC
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico San Cristobal
۰
۴
Atletico Pantoja
Finished
۰۱:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Barletta 1922
۰
۰
Casarano
Finished
۱۸:۰۰
Citta di Gallipoli
۰
۳
FBC Gravina
Finished
۱۶:۳۰
Manfredonia Calcio 1932
۰
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۶:۳۰
FC Matera Calcio
۲
۰
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۱
۲
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۶:۳۰
Paganese
۱
۲
Team Altamura
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Bedem Ivankovo
۱
۱
NK Nask Nasice
Finished
۱۸:۳۰
Gaj Mace
۶
۳
NK Ponikve
Finished
۱۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1
US Monastir
۱
۱
Esperance Tunis
Finished
۲۰:۰۰
Olympique Beja
۰
۰
EGS Gafsa
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie B
SSC Venezia
۲
۰
Brescia
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Bundesliga U19
SV Sandhausen U19
۲
۳
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۲:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۵
MSV Duisburg U19
Finished
۱۴:۳۰
VfL Osnabrück U19
۰
۳
Hannover 96 U19
Finished
۱۲:۳۰
Alemannia Aachen U19
۰
۳
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
  Belgium First Division B
Standard Liege II
۱
۲
R.F.C. Seraing
Finished
۱۷:۳۰
Patro Eisden
۲
۳
KV Oostende
Finished
۲۰:۴۵
SK Beveren
۲
۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۳
۲
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۵
Sydney United
Finished
۰۸:۰۰
Blacktown City FC
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۶
۱
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Geoje Citizen FC
۲
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Seoul United FC
۲
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FC Velke Mezirici
۲
۴
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۳
۲
FC Chomutov
Finished
۱۱:۴۵
Louny
۱
۰
SK Slany
Finished
۱۸:۰۰
Slavicin
۱
۰
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen B
۶
۰
FSC Stara Rise
Finished
۱۷:۰۰
Polanka
۱
۲
Valasske Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
Admira Praha II
۱
۱
SK Hrebec
Finished
۱۵:۳۰
Sokol Tasovice
۰
۰
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۷:۰۰
TJ Dalnice Sperice
۲
۲
AFC Humpolec
Finished
۱۷:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۷:۰۰
FK Bohumin
۲
۰
Krnov
Finished
۱۷:۰۰
Hlinsko
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۸:۰۰
  France Championnat National U19 Group C
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۰
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۳
۴
Trélissac FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Avranches U19
۰
۱
EA Guingamp U19
Finished
۱۶:۳۰
Girondins de Bordeaux U19
۰
۰
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Austria 2. Liga
SK Sturm Graz II
۲
۱
SV Horn
Finished
۱۲:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۱۲:۰۰
  South America South American Championship Women U20
Paraguay U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Peru U20 (W)
۲
۰
Ecuador U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Andorra Primera Divisio
Atletic Club d'Escaldes
۱
۰
FC Ordino
Finished
۱۲:۳۰
FC Santa Coloma
۴
۰
CE Carroi
Finished
۱۵:۰۰
CF Atletic America
۰
۵
CF Esperanca D'Andorra
Finished
۲۰:۰۰
FC Pas de La Casa
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۷:۳۰
CF Atletic America
-
-
Esperanca de Lagos
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
Cuarte CD
Finished
۱۳:۰۰
CD Caspe
۲
۲
CD Fuentes
Finished
۱۹:۰۰
CD Binefar
۲
۲
CD Carinena
Finished
۱۳:۴۵
  South Africa Diski Challenge
Amazulu Reserves
۱
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۰
۱
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۱
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town Spurs Reserves
۴
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۰۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۳:۳۰
FK Panevezys
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۵:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
Cancelled
۱۸:۵۵
FK Zalgiris Kaunas
۱
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۸:۵۵
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۳
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۳
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۶:۳۰
KS Gornik Zabrze
۲
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Gjelleraasen
۱
۲
Træff
Finished
۱۸:۳۰
Spjelkavik
۰
۰
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۷:۱۵
Skedsmo
۰
۲
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۵:۳۰
  France Division 2 Women
Nantes (W)
۲
۱
Montauban (W)
Finished
۱۴:۳۰
Strasbourg (W)
۲
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۴:۳۰
RC Lens (W)
۱
۰
Metz (W)
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Le Mans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Thonon Evian FC (W)
۲
۳
Marseille (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Birkirkara FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۵:۳۰
Naxxar Lions FC
۱
۲
Sirens FC
Finished
۱۷:۴۵
Hibernians Paola FC
۲
۲
Valletta FC
Finished
۱۷:۴۵
FC Balzan
۱
۱
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Taawon FC
۰
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۲۰
Fujairah FC
۵
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۷:۲۰
Al Dhaid
۳
۲
AL Dhafra
Finished
۱۷:۲۰
Dibba AL Fujairah
۴
۰
Al Jazira Hamra
Finished
۱۷:۲۰
  Algeria Ligue 2
ASM Oran
۰
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۰۰
GC Mascara
۱
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۰۰
CA Batna
۱
۰
MSP Batna
Finished
۱۸:۰۰
SKAF Khemis Miliana
۴
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۸:۰۰
USM Annaba
۲
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۰۰
AS Khroub
۲
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۰۰
WA Boufarik
۱
۳
WA Mostaganem
Finished
۱۸:۰۰
HB Chelghoum Laid
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۰۰
RC Kouba
۲
۰
ESM Kolea
Finished
۱۸:۰۰
IB Khemis El Khechna
۳
۰
MC El Eulma
Finished
۱۸:۰۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
MO Constantine
Finished
۱۸:۰۰
Olympique Magrane
-
-
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۰۰
Olympique Akbou
۴
۰
RB Ouargla
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic FNL
SK Slovan Varnsdorf
۴
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۸:۰۰
FK Viktoria Zizkov
۳
۲
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۱:۴۵
  Venezuela Liga FUTVE 2
Atletico El Vigia
۲
۱
Aragua FC
inprogress
۲۳:۰۰
Dynamo Puerto FC
-
-
Bolivar SC
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico La Cruz
۱
۱
Deportivo Miranda FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۱
Albion FC
Finished
۱۹:۰۰
  Bahrain Youth Cup
Al Tadamun Buri U21
۱
۲
Al-Muharraq U21
Finished
۱۹:۱۵
  Hungary NB I
Mezokovesdi SE
۰
۴
Puskas FC Academy
Finished
۲۰:۱۵
MTK Budapest
۱
۱
Diosgyor VTK
Finished
۱۵:۳۰
Zalaegerszegi TE
۲
۳
Ferencvarosi TC
Finished
۱۸:۰۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۵
۰
Bristol City (W)
Finished
۲۱:۱۵
  Romania Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
۰
۱
FCSB
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Sobradinho (W)
۰
۰
CRESSPOM (W)
Finished
۲۱:۳۰
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
۱
۰
Botafogo PB (W)
Finished
۲۱:۳۰
  El Salvador Reserves League
Fuerte San Francisco Reserves
۲
۲
CD Platense Zacatecoluca Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
۱
۰
Jocoro Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CD Aguila Reserves
۰
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1461 Trabzonspor
۳
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۲
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۵:۳۰
Afjet Afyonspor
۳
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۵:۳۰
Vanspor FK
۲
۱
Altinordu SK
Finished
۱۵:۳۰
Zonguldak Komurspor
۴
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۳
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۳
۰
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Fredrikstad 2
۰
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Bodo/Glimt 2
۰
۱
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
Honefoss BK
۶
۰
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Rayo Valecano (W)
۲
۱
Bizkerre (W)
Finished
۱۳:۳۰
Athletic Bilbao C (W)
۱
۵
Real Madrid B (W)
Finished
۱۷:۰۰
Zaragoza CFF (W)
۱
۲
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Union Viera (W)
۲
۰
Cordoba (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۰
۴
Getafe (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Raca Bratislava
۱
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۰۰
SKF Sered
۲
۲
OK Castkovce
Finished
۱۸:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۸:۰۰
FC Malacky
۱
۱
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۸:۰۰
FK Dubnica
۱
۳
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۸:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۳:۳۰
Crumlin United FC
۱
۲
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۰
۳
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۵
۰
Malahide
Finished
۱۳:۳۰
St Mochtas
۲
۰
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۷:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
Viamaterras Miyazaki (W)
۳
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۲
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۵
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۱
Gangneung City
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
۰
۱
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
Ornament
۰
۳
Supreme FC
Finished
۱۱:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۱
۱
KCDRSC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۴
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
St. Joseph's
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۲
۶
New Fair Kui Tan
Finished
۱۱:۰۰
  China Jia League
Qingdao Red Lions
۲
۳
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۱:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Suzhou Dongwu
۱
۰
Shanghai Jiading
Finished
۱۱:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
  Taiwan Premier League
Tainan City Steel
۱
۱
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
AC Taipei
۱
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
Hang Yuen
۰
۰
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Sporting San Jose (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۱:۳۰
Saprissa (W)
۰
۰
Alajuelense (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Sporting FC (W)
۷
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
inprogress
۰۱:۳۰
  Hungary NB III
Ferencvarosi TC II
۳
۰
Erdi VSE
Finished
۱۲:۳۰
Debrecen EAC
۰
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۷:۳۰
Komarom VSE
۱
۱
Balatonfuredi FC
Finished
۱۷:۳۰
MTK Budapest II
۰
۰
Mohacsi TE 1888
Finished
۱۸:۰۰
FC Ujpest II
۳
۱
Egri FC
Finished
۱۲:۳۰
Hatvan
۰
۳
Debreceni VSC II
Finished
۱۷:۳۰
Monori SE
۴
۱
Cegled VSE
Finished
۱۷:۳۰
Budapest Honved II
۱
۰
Szeged-Csanad Grosics II
Finished
۱۲:۳۰
Kisvarda II
۰
۰
Putnok VSE
Finished
۱۲:۳۰
SC Sopron
۲
۱
Puskas Academy II
Finished
۱۲:۳۰
Csornai SE
۱
۲
Dorogi FC
Finished
۱۷:۳۰
Gyori ETO FC II
۴
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۲:۳۰
Rakospalotai EAC
۱
۲
Cigand SE
Finished
۱۵:۳۰
FC Tatabanya
۱
۰
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۷:۳۰
Dabas FC
۰
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۳
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tallinna JK Legion
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
FC Malaga City
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Rincon
۰
۳
Maracena
Finished
۱۹:۰۰
Real Jaen CF
۳
۰
UD Torre del Mar
Finished
۱۹:۳۰
Arenas Armilla CD
۱
۲
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
CD Torreperogil
۱
۴
UD Almeria B
Finished
۱۹:۳۰
Huetor Tajar
۲
۱
Juventud Torremolinos CF
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Lleida
۳
۱
SE Penya Independent
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
CD La Nucia
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۲
CE Europa
Finished
۱۳:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۲
CE Andratx
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۰۰
UD Alzira
۱
۳
Terrassa CF
Finished
۱۹:۳۰
SD Formentera
۳
۱
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۲:۳۰
Valencia CF B
۲
۲
Torrent CF
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia 1. Liga
Marupe
۰
۱
JDFS Alberts
Finished
۱۳:۳۰
Ogre United
۱
۱
Skanstes SK
Finished
۱۵:۳۰
AFA Olaine
۱
۳
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
UKS SMS Lodz (W)
۲
۱
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۱
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Tczew (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Szczecin (W)
۰
۳
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۳:۳۰
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۱
۴
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
SD Casablanca (W)
۱
۱
Zaragoza CFF B (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bizkerre B (W)
۰
۱
Berriozar CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۲
۲
Tolosa CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna C (W)
۰
۵
Eibar B (W)
Finished
۱۳:۴۵
Futbolellas CFF (W)
۰
۱
Las Rozas CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
CE Seagull (W)
۱
۱
Villarreal B (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Samper (W)
۳
۳
CF Extremadura (W)
Finished
۱۵:۳۰
San Fernando CD (W)
۲
۲
Ciudad Alcala CF (W)
Finished
۱۷:۳۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
۱
۳
CD Valdefierro (W)
Finished
۱۹:۰۰
CD San Gabriel (W)
۰
۱
UE Cornella (W)
Finished
۱۹:۳۰
CD Riudoms (W)
۱
۰
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۰
۴
Igualada (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Ghana 1. Division
Elmina Sharks
۳
۱
FC Skyy
Finished
۱۸:۳۰
Vision FC
۲
۰
Accra Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۵
۲
IF Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
Orebro Syrianska IF
۳
۲
Friska Viljor
Finished
۱۴:۳۰
FBK Karlstad
۴
۲
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۵
۰
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۳
۰
Nosaby IF
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstad FC
۴
۱
IFK Karlshamn
Finished
۱۷:۳۰
IF Lodde
۳
۰
IFK Trelleborg FK
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۱
۲
Royal Charleroi SC
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Taborsko B
۱
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۸:۰۰
FK Admira Praha
۰
۲
TJ Prestice
Finished
۱۱:۴۵
Slavia Prague B
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Hostoun
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۶:۰۰
TJ Sokol Zapy
۵
۱
FK Teplice B
Finished
۱۸:۰۰
FK Pardubice B
۰
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۰
۲
FK Robstav
Finished
۱۱:۴۵
  Hungary NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۲
۱
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۰
۱
Csakvar TK
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot
۲
۱
BVSC Zuglo
Finished
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۲
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
Pecsi MFC
۱
۰
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
BFC Siofok
Finished
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3
Lusitania Lourosa
۲
۲
Sporting Covilha
Finished
۱۹:۳۰
SC Vianense
۰
۲
Fafe
Finished
۱۷:۳۰
CD Trofense
۴
۱
Cfc-Cf Canelas 2010
Finished
۱۷:۳۰
Sanjoanense
۰
۰
Anadia FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۱
۳
Stabaek
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Rayo Vallecano B
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۸:۳۰
CDF Tres Cantos
۱
۰
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
CD Canillas
۲
۰
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Colonia Moscardo
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۳:۳۰
AD Parla
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
CD Mostoles
۳
۲
RSD Alcala Henares
Finished
۱۳:۳۰
FC Villanueva Del Pardillo
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Liga 2
Ayacucho FC
۰
۱
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۱۹:۰۰
UCV Moquegua
۲
۰
Deportivo Municipal
Finished
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۰
۱
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Israel State Cup Women
Kiryat Gat SC (W)
۳
۱
AS Tel Aviv University (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Russia FNL
Rodina Moscow
۲
۰
FK Leningradets
Finished
۲۰:۰۰
PFC Kuban
۱
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۰۰
Arsenal Tula
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۰
۰
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Denmark 3rd Division
BK Avarta
۱
۲
Ishoj
Finished
۱۴:۳۰
Holbaek
۱
۱
VSK Arhus
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۲
۳
IF Lyseng
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia First League Women
Dinamo Maksimir (W)
۱
۴
ZNK Osijek (W)
Finished
۱۵:۰۰
ZNK Split (W)
۲
۰
ZNK Agram (W)
Finished
۱۸:۰۰
HNK Gorica (W)
۱
۲
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Cup
Zesco United
۰
۰
Nchanga Rangers FC
Finished
۱۴:۰۰
Red Arrows
۲
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic MSFL
Banik Ostrava B
۳
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
SC Znojmo
۴
۰
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۶:۳۰
  Poland II Liga
Wisla Pulawy
۱
۳
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
Radunia Stezyca
Finished
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
۲
۰
Skra Czestochowa
Finished
۱۸:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۳
Bath Estate
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Atletico Huracan
۴
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento
۰
۱
Platense
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Soriano Capital
۳
۰
Paysandu Capital
Finished
۰۲:۴۵
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۲
۴
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۰
۳
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
  Poland IV Liga
Chrobry Glogow II
۳
۲
KS Luzyce Luban
Finished
۱۱:۳۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۲
۱
Rines SS WFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۳
۱
Hamburger SV (W)
Finished
۱۲:۳۰
SV Meppen (W)
۳
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۳
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۳
۱
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG 99 Andernach (W)
۲
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۱
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Getafe B
۳
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۳:۰۰
AD Llerenense
۰
۰
Cacereno
Finished
۱۹:۰۰
Navalcarnero
۳
۱
Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
Illescas
۱
۲
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۰
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۰۰
CD Badajoz
۳
۰
CD Mensajero
Finished
۱۸:۳۰
CF Villanovense
۰
۱
AD Union Adarve
Finished
۱۳:۳۰
CD Atletico Paso
۱
۰
Talavera
Finished
۱۳:۳۰
CD Numancia
۲
۰
UD San Fernando
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۳:۰۰
Tabasalu Charma
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۲
۱
Vilaverdense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting (W)
۳
۱
SL Benfica (W)
Finished
۱۹:۴۵
Braga (W)
۳
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Qviding FIF
۰
۱
Sävedalens IF
Finished
۱۳:۳۰
Ockero IF
۳
۱
Bergdalens IK
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CF Montanesa
۲
۰
CP San Cristobal
Finished
۱۳:۳۰
UE Rapitenca
۱
۲
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
UE Tona
۰
۰
Cfj Mollerussa
Finished
۱۷:۴۰
CF Peralada
۱
۲
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۸:۰۰
Girona FC B
۳
۲
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۰۰
Reus FC Reddis
۰
۲
UE Olot
Finished
۱۸:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۹:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Batu Ketema
۰
۲
Wollo Kombolcha
Finished
۱۳:۳۰
Nekemte Ketema
۱
۰
Mojo Ketema
Finished
۰۹:۳۰
Dessie Ketema
۴
۲
Sheger Ketema
Finished
۱۱:۳۰
Halaba City
۰
۰
Siltie Worabe
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۰
۳
Coria CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Gerena
۲
۰
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۲
۰
La Palma CF
Finished
۱۳:۳۰
Conil CF
۲
۱
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC C
۱
۲
CD Utrera
Finished
۱۳:۳۰
CD Cabecense
۱
۱
Bollullos CF
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
۱
۲
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۸:۳۰
Club Atletico Espeleno
۳
۲
Ayamonte CF
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia League Women
NK Drava Ptuj (W)
۳
۴
ZNK Krim (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Syria Premier League
Foutoua
۳
۱
Al-Jaish
Finished
۱۶:۳۰
  Greece U19 Super League
Aris Thessaloniki U19
۱
۱
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Stourbridge (W)
۲
۳
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Notodden FK
۰
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۷:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۰
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۰۰
FK Arendal
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۵:۳۰
  Faroe Islands Premier League
Víkingur Gota
۲
۱
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
EB Streymur
۵
۰
IF Fuglafjordur
Finished
۱۹:۳۰
NSI Runavík
۱
۰
B36 Torshavn
Finished
۲۱:۳۰
HB Torshavn
۱
۰
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Schifflange 95
۰
۴
FC Differdange 03
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۱
۲
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۷:۳۰
FC Marisca Mersch
۳
۴
F91 Dudelange
Finished
۱۷:۳۰
AS Jeunesse Esch
۱
۲
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Racing FC Union Letzebuerg
Finished
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۲
۱
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۱
۱
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۷:۳۰
Wiltz
۱
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۰
Alcantarilla FC
Finished
۱۸:۰۰
Racing Murcia
۱
۴
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۳:۳۰
EG El Palmar CF
۲
۴
CD Plus Ultra
Finished
۱۳:۳۰
Muleno CF
۴
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۸:۳۰
CA Pulpileno
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۳۰
CD Cieza
۲
۱
CD Bullense
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
UNIFUT-Rosal (W)
۰
۰
Xinabajul (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Cobaneras FC (W)
۰
۰
Juventud Copalera (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۱
۱
CS Petrocub
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Salamanca CF UDS
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Becerril
۳
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۳۰
CA Bembibre
۲
۰
CD Colegios Diocesanos
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
FC Trollhaettan
۱
۳
Tvaakers IF
Finished
۱۸:۳۰
Norrby IF
۱
۲
Ariana FC
Finished
۱۷:۳۰
Torns IF
۱
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic Czech Cup Women
AC Sparta Prague (W)
۰
۴
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Togo Championnat National
AS OTR
۳
۰
Dyto FC
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Patacona U19
۰
۳
Levante U19
Finished
۱۹:۳۰
Elche U19
۲
۱
Atletico Madrileno U19
Finished
۱۷:۳۰
FC Cartagena U19
۳
۰
UD Alzira U19
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Cearense B
Itapipoca
۱
۱
CEFAT Tirol
inprogress
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
San Antonio Bulo Bulo
۱
۰
Bolivar
inprogress
۲۲:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۲
۲
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۶
۱
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Asti Calcio
۰
۰
Gozzano
Finished
۱۶:۳۰
ASD RG Ticino
۲
۰
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۲
۱
AC Bra
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
Alba Calcio
۳
۳
Chieri 1955
Finished
۱۶:۳۰
US Albenga
۱
۲
ASD Chisola Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۳
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۶:۳۰
Borgosesia
۲
۱
Lavagnese
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۲
۱
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۱
۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Banik Kalinovo
۱
۱
FTC Filakovo
Finished
۱۷:۳۰
MSK Spisske Podhradie
۰
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۲
۰
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۳۰
  England National League Premier Division Women
Stoke City (W)
۱
۰
Burnley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Worthing (W)
۳
۳
Ashford Town (Middx) (W)
Finished
۱۷:۳۰
Haywards Heath (W)
۱
۱
Norwich City Lfc (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SC Vahr Blockdiek
۰
۹
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
SV Hemelingen
۱
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۴:۳۰
TuS Komet Arsten
۱
۲
TuRa Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۱
۲
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Sammaurese
۰
۳
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
SCD Progresso
۰
۴
Ravenna Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Aglianese
Finished
۱۶:۳۰
Imolese Calcio
۰
۲
Lentigione Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Borgo San Donnino
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۱
۱
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
AC Forli
۳
۰
ASD Victor San Marino
Finished
۱۶:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۴
Academia Quintana
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۴
۱
Mitchelton (W)
Finished
۰۶:۴۵
Football Queensland QAS (W)
۰
۵
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Wofoo Social Enterprises
۵
۱
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۳:۰۰
Fu Moon
۴
۰
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۱
Sun Hei SC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۱
FC Buzau
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Leioa U19
۱
۳
SD Eibar U19
Finished
۱۳:۴۵
AD San Juan U19
۰
۱
Deportivo Alaves U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
UD Fuente de Cantos
۱
۱
CD Don Alvaro
Finished
۱۴:۰۰
CD Diocesano
۰
۴
CD Coria
Finished
۱۸:۳۰
CD Castuera Subastacar
۲
۱
CF Trujillo
Finished
۱۳:۳۰
Olivenza
۱
۲
Jerez CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Azuaga
۲
۱
At. Pueblonuevo
Finished
۱۳:۴۵
Don Benito
۳
۱
Calamonte
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland League Cup Women
Grotta (W)
۰
۱
HK Kopavogur (W)
Finished
۱۴:۳۰
IR Reykjavik (W)
۰
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۵:۳۰
  France U19 League Women
Olympique Marseille U19 (W)
۰
۱
FC Girondins Bordeaux U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Hansa Rostock II
۲
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۱
۰
Luckenwalde
Finished
۱۴:۳۰
BSG Chemie Leipzig
۲
۲
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Follo Fotball Ski
۴
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۳
۱
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Denizlispor
۲
۲
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۵:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۲
۲
Derince Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
24 Erzincanspor
۰
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۵:۳۰
Fethiyespor
۵
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Amedspor SK
Finished
۱۵:۳۰
Somaspor
۲
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegolspor
۱
۰
Karaman
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Hacettepe 1945 SK
۰
۲
Elazigspor
Finished
۱۵:۳۰
Sapanca Genclikspor
۱
۲
Silifke Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۲
۳
Karsiyaka SK
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Thun II
۲
۳
FC Solothurn
Finished
۱۵:۳۰
FC Portalban-Gletterens
۳
۲
FC Naters
Finished
۱۶:۳۰
FC La Sarraz
۳
۲
Team Vaud Lausanne II
Finished
۱۶:۰۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
۲
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
  Kenya Super League
Migori Youth
۰
۰
Luanda Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi United
۱
۱
Naivas FC
Finished
۱۰:۳۰
Kibera Black Stars
-
-
SS Assad
Finished
۱۵:۳۰
Mara Sugar FC
۰
۰
Kajiado
Finished
۱۳:۳۰
Vihiga Bullets
۲
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۵:۳۰
Vihiga United
۲
۱
Darajani Gogo
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
TS Galaxy
۰
۲
Chippa United
Finished
۱۶:۳۰
  England Super League 2 Women
Crystal Palace (W)
۱
۰
Birmingham City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Reading FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Watford (W)
۰
۲
Charlton (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB Homberg
۴
۰
TSV Meerbusch
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۱
۱
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۷:۰۰
Ratinger Spvg
۳
۴
Mulheimer FC 97
Finished
۱۶:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۵
۱
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SC St Tonis 11/20
۰
۱
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۲
۰
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
Aiolikos Mytilene
۰
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Kampaniakos
۰
۱
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Niki Volou
۱
۱
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
  Austria 2. Landesliga
DSG Sele Zell
۱
۳
Launsdorf
Finished
۱۶:۳۰
St. Veit/Glan
۱
۱
Usv Hengsberg
Finished
۱۶:۰۰
  Nicaragua Primera Division Women
Pedro Joaquin (W)
۲
۳
Somotillo FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Helsingborgs IF
۱
۱
Utsiktens BK
Finished
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF
۱
۰
Sandvikens IF
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۱
۰
Roma City FC
Finished
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
United Riccione
۲
۰
Matese
Finished
۱۶:۳۰
Vastogirardi
۰
۱
L'Aquila 1927
Finished
۱۶:۳۰
Sambenedettese
۰
۱
Citta DI Campobasso
Finished
۱۶:۳۰
Avezzano Calcio 1919
۳
۱
Senigallia
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۲
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Montpellier U19
۵
۰
AS Beziers U19
Finished
۱۶:۳۰
Toulouse FC U19
۳
۰
SC Air Bel U19
Finished
۱۶:۳۰
Marignane Gignac U19
۱
۲
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Rodez Aveyron U19
۰
۲
Ajaccio U19
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Askollen
۲
۴
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Flint
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
  San Marino Campionato
FC Fiorentino
۱
۳
SC Faetano
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۴
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۰
۲
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
SSV Vorsfelde
۲
۲
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۳
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۳
۲
STK Eilvese
Finished
۱۵:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۲
Arminia Hannover
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۲
۰
Hashtag United (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
Vimenor CF
۲
۱
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۸:۳۰
CD Siete Villas
۲
۰
UC Cartes
Finished
۱۳:۱۵
  France Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱۱
۰
USL Dunkerque U19
Finished
۱۶:۳۰
SM Caen U19
۰
۳
Lens U19
Finished
۱۶:۳۰
Montfermeil U19
۱
۰
Montrouge 92 U19
Finished
۱۶:۳۰
Lille OSC U19
۱
۰
Stade de Reims U19
Finished
۱۶:۳۰
Chambly U19
۴
۰
US Quevilly U19
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Rio Cup U20
Vasco da Gama U20
۲
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
۰
۱
Flamengo RJ U20
Finished
۲۱:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Telone FC
۲
۳
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۱
۱
ZPC Kariba FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۲
۲
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel
۲
۱
Oud Heverlee Leuven II
Finished
۱۶:۳۰
KVK Tienen
۳
۳
URSL Vise
Finished
۱۶:۳۰
UR Namur
۲
۱
KSC Lokeren-Temse
Finished
۱۶:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Grosseto
۳
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۶:۳۰
Orvietana
۱
۳
Pianese
Finished
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۱
۲
Poggibonsi
Finished
۱۶:۳۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
۱
۲
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۱
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Borussia Freialdenhoven
۲
۲
SpVg Frechen 20
Finished
۱۶:۳۰
Bonn Endenich 1908
۱
۱
FC Hurth
Finished
۱۶:۴۵
Hennef 05
۱
۳
Siegburger SV 04
Finished
۱۶:۳۰
Germania Teveren
۱
۳
SpVg Porz 1919
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Hohkeppel
۳
۰
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۰۰
TuS BW Konigsdorf
۲
۱
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۰۰
  England Isthmian Division One South East
Erith & Belvedere
۰
۲
Three Bridges
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
CS Hammam-Lif
۰
۰
JS Kairouan
Finished
۱۷:۳۰
AS Ariana
۰
۱
JS Omrane
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Club de Ben Arous
۲
۰
Rades
Finished
۱۷:۳۰
Kalaa Sport
۲
۱
CS Korba
Finished
۱۷:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Gornji Rahic
۳
۱
HNK Tomislav
Finished
۱۸:۰۰
Radnik Bijeljina
۲
۰
FK BSK Banja Luka
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola 2
Stade Marocain
۱
۱
WAF Fes
Finished
۱۸:۳۰
Racing de Casablanca
۱
۰
Olympique Khouribga
Finished
۱۸:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
Deportes Concepcion
۳
۲
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۲۰:۰۰
General Velasquez
۱
۰
Provincial Ovalle
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Bundesliga Women
MSV Duisburg (W)
۱
۵
FC Bayern Munchen (W)
Finished
۲۰:۰۰
1. FC Nurnberg (W)
۰
۴
SG Essen (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
PAE Ionikos Nikaias
۲
۲
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Kalamata
۰
۱
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
US Adriese
۵
۰
Mestre
Finished
۱۶:۳۰
Mori Santo Stefano
۱
۳
Cjarlins Muzane
Finished
۱۶:۳۰
Bassano Virtus 55 ST
۰
۲
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Montebelluna
۰
۰
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico U23 League
Atlas U23
۰
۰
Atletico San Luis U23
Finished
۱۸:۳۰
Unam Pumas U23
۱
۱
Club Leon U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۲
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Shakhtyor Soligorsk
۱
۳
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Brest
۳
۰
FC Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Naftan Novopolotsk
۱
۱
FC Smorgon
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Young Lions
۳
۲
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
AE Altos
۰
۱
Petrolina SFC
inprogress
۲۲:۳۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۳
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۳
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۳
Maryland Bobcats
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Premier League
Pacific FC
۱
۰
HFX Wanderers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Marineros de Puntarenas
۱
۲
Escorpiones de Belen
Finished
۰۴:۳۰
ADR Jicaral
۳
۰
Limon Black Star
Finished
۲۰:۴۵
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۳
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
  Fiji Premier League
Tailevu Naitasiri
۰
۱
Nasinu
Finished
۰۶:۳۰
Rewa FC
۶
۱
Nadroga
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۲
۱
Brunswick City
Finished
۰۸:۳۰
Western United FC NPL
۳
۲
Werribee City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Virginia United
۶
۳
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۲
۳
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Basconia
۲
۰
SD Deusto
Finished
۱۳:۰۰
CD Derio
۲
۳
Lagun Onak
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta de Vigo U19
۷
۲
ED Val Minor U19
Finished
۱۳:۳۰
Coruxo FC U19
۳
۱
CD Choco U19
Finished
۱۴:۰۰
Racing Santander U19
۳
۱
Real Oviedo U19
Finished
۱۴:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 16
UD Logrones B
۴
۰
Arnedo
Finished
۱۳:۳۰
Oyonesa
۳
۰
Anguiano
Finished
۱۸:۳۰
Berceo
۳
۲
Haro Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra B
-
-
Atletico Vianes
Finished
۱۳:۳۰
CDFC La Calzada
۳
۱
Club Deportivo Alberite
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۲
۵
Byasen Toppfotball
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Berlin Liga
SFC Stern
۲
۰
TSV Mariendorf 1897
Finished
۱۳:۰۰
Croatia Berlin
۲
۲
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۰۰
SC Charlottenburg
۰
۴
FSV Spandauer Kickers
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۱
۱
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Norderstedt
۰
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۳
۳
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
BSK Bijelo Brdo
۱
۳
NK Sibenik
Finished
۱۵:۳۰
NK Croatia Zmijavci
۲
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۸:۰۰
NK Solin
۰
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۸:۰۰
  Poland Youth League
Rakow Czestochowa U19
۳
۳
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۵:۴۵
Sandecja Nowy Sacz U19
۳
۱
Widzew Lodz U19
Finished
۱۷:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Ravshan Kulob
۲
۰
FC Panjshir
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Team Viborg (W)
۱
۰
Kolding IF II (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Viven Bornova FK
۰
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۵:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۱
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۵:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۴
Silivrispor
Finished
۱۵:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfR Neumunster
۲
۰
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
Oldenburger SV
۴
۴
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۲
۳
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
BK Forward
۱
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Marsa FC
۳
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۵:۳۰
Zebbug Rangers FC
۴
۰
Luqa SA
Finished
۱۸:۰۰
Tarxien Rainbows FC
۳
۱
Msida St Joseph FC
Finished
۱۵:۳۰
Fgura United FC
۱
۱
Zejtun Corinthians FC
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping
۱
۰
GAIS
Finished
۱۵:۳۰
Kalmar FF
۰
۱
IFK Goteborg
Finished
۱۵:۳۰
Djurgardens IF
۲
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Baiano U20
Jacuipense U20
۰
۰
AD Bahia de Feira U20
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Falu FK
۲
۰
IFK Osteraker FK
Finished
۱۵:۰۰
Kungsangens IF
۱
۰
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۶:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۱
۱
FOC Farsta
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Cup
FK Aktobe
۱
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۴:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۴
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۶
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۳۰
SC Staaken
۲
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۶
۱
UDC Txantrea U19
Finished
۱۸:۰۰
Real Sociedad U19
۴
۳
Santutxu U19
Finished
۱۳:۴۵
  Italy Serie B Women
Tavagnacco (W)
۱
۳
Hellas Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chievo Verona (W)
۰
۳
Lazio (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Peterborough United (W)
۲
۱
Northampton Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sheffield FC (W)
۱
۰
Leek Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
GrIFK U20
۴
۲
HJS U20
Finished
۱۷:۳۰
Ilves Tampere U20
۴
۰
FC Kirkkonummi U20
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Regionalliga West
RW Rankweil
۱
۲
SCR Altach II
Finished
۱۷:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Dinamo Tirana
۲
۰
KF Erzeni
Finished
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۲
۱
KF Partizani Tirana
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Vitoria SC (W)
۱
۱
Gil Vicente FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۰
۲
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۰۰
  Qatar League 2
Al Bidda SC
۱
۲
Al Shahaniya
Finished
۱۹:۰۰
Lusail City
۰
۰
Al Kharitiyath
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Kings League 40 mins play
1K FC (VII)
-
-
XBUYER TEAM (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Kunisports (VII)
-
-
Porcinos FC (VII)
Finished
۲۱:۳۰
Los Troncos FC (VII)
-
-
El Barrio (VII)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Minas Icesp DF (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
1. FC Gievenbeck
۲
۳
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۲
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۴
۱
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
۳
۴
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۳
۱
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۲
۰
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۳
۳
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۶:۴۵
Finnentrop / Bamenohl
۵
۲
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
Rupel Boom FC
۱
۱
Diegem Sport
Finished
۱۶:۳۰
KLSK Londerzeel
۰
۰
Heur Tongeren
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Nevsova
۰
۰
FS Napajedla
Finished
۱۷:۰۰
  France National 3
US Quevilly II
۱
۳
Alencon US
Finished
۱۶:۳۰
US Chateauneuf sur Loire
۰
۱
Chateauroux II
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig Women
Fomget GSK (W)
۳
۲
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۲
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Gaziantep Asya Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۶
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Caldiero Terme
۲
۱
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۰
۱
Brusaporto
Finished
۱۶:۳۰
Desenzano Calvina
۲
۰
Usd Casatese
Finished
۱۶:۳۰
Crema 1908
۰
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۶:۳۰
Piacenza Calcio
۰
۰
FC Clivense
Finished
۱۶:۳۰
Pro Palazzolo
۲
۰
Virtus Bergamo
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Belconnen United (W)
۱
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۷
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۱۵
Mitchelton U23
۱
۳
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Logan Lightning U23
۴
۲
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱
۲
Hang Sai
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۱
۳
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Western Rage FC
۲
۴
Inner West Hawks
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Cornella U19
۲
۰
CE Constancia de Inca U19
Finished
۱۴:۴۵
  Germany Oberliga Hamburg
ETSV Hamburg
۳
۳
Victoria Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۲
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۱۵:۳۰
FC Alsterbruder
۲
۶
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۵:۳۰
Union Tornesch
۱
۱
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۴
۱
Buchholz
Finished
۱۶:۳۰
SV Rugenbergen
۰
۳
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Uganda Cup
Airtel Kitara FC
۳
۲
Vipers
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Catalcaspor
۰
۲
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۵:۳۰
Alanya Kestelspor
۲
۰
Orduspor 1967
Finished
۱۵:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۲
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۰
۲
Cankaya FK
Finished
۱۵:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Tokat Belediye Plevne Spor
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
FC Fredericia
۰
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۱
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Pastoreo FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۶:۳۰
12 de Junio
۱
۳
Resistencia SC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Nea Artaki
۴
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Besa Kevaje
۳
۲
KS Kastrioti Kruje
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
APEJES FC
-
-
PWD Bamenda
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Fushe Kosova
۱
۳
FC Malisheva
Finished
۱۶:۳۰
KF Dukagjini
۱
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Agios Nikolaos
۲
۲
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۲
۰
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۲
۱
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo First League
FC Phoenix Banje
-
-
KF Trepca Mitrovice
Finished
۱۶:۳۰
FC Suhareka
-
-
KF Trepca 89
Finished
۱۶:۳۰
KF Vushtrria
-
-
KF 2 Korriku
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
  France Championnat National U19 Group B
Montferrand U19
۲
۲
Paris FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۴
۰
FC 93 Bobigny-Bagnolet-Gagny U19
Finished
۱۶:۳۰
Metz U19
۲
۲
AJ Auxerre U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon FC U19
۱
۳
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۳
۲
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Portici 1906
۰
۵
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Licata
۲
۰
USD Ragusa
Finished
۱۶:۳۰
Nuova Gioiese
۲
۲
Citta di Sant Agata
Finished
۱۶:۳۰
ASD San Luca
۰
۱
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite Two
Renaissance FC de Ngoumou
۱
۱
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۰۰
AS FAP
۱
۱
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۶:۰۰
Racing de Bafoussam
۱
۱
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۸:۰۰
Eding Sport FC
۲
۱
Bafmeng United
Finished
۱۸:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۲
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Atletico Uri
۲
۱
ASG Nocerina 1910
Finished
۱۶:۰۰
San Marzano Calcio
۱
۱
Budoni Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
AS Ostia Mare Lidocalcio
Finished
۱۶:۳۰
ASD Romana
۱
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۶:۳۰
Cynthialbalonga
۵
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۶:۳۰
ASD Anzio Calcio 1924
۲
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
ASIL FC Lysi
۴
۰
Peyia 2014
Finished
۱۷:۰۰
Digenis Morphou
۲
۱
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۷:۰۰
Achyronas Onisillos
۱
۱
PAEEK
Finished
۱۷:۰۰
  Armenia 1. Division
Pyunik II
۰
۱
FC Alashkert II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۰
۰
Koge (W)
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia League Women
ZFK Ljuboten (W)
۲
۲
FK Kamenica Sasa (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
AA Francana
۰
۰
Uniao Barbarense
Finished
۱۷:۰۰
  Serbia U19 League
FK Jedinstvo Ub U19
۱
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۸:۰۰
  Armenia Premier League
West Armenia
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Aland United (W)
-
-
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۳
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۲
۱
Celje U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Betanzos
۰
۰
Alondras CF
Finished
۱۸:۳۰
Arosa SC
۳
۰
Pontevedra B
Finished
۱۸:۳۰
UD Paiosaco
۰
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۸:۳۰
SD Sarriana
۱
۲
UD Ourense
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Foerde
۰
۰
Askoy FK
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۱
۲
UDC Txantrea
Finished
۱۸:۰۰
  Nigeria NPFL
Enyimba
۰
۰
Heartland FC Owerri
Cancelled
۱۸:۰۰
  Botswana FA Cup
Security Systems FC
۰
۰
Gaborone United
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۲
Soroksar (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Serbia Prva Liga Women
ZFK Moscow (W)
۳
۰
Borac (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga IV
ACS Victoria Avram Iancu
۰
۱
AFC Unirea Rosia
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
ND Slovan Ljubljana
۲
۱
NK Jesenice
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۴
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
CS Grevenmacher
-
-
FC Berdenia Berbourg
Finished
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Rumelange
Finished
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
Yellow Boys Weiler-La-tour
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
Avenir Beggen
Finished
۱۷:۳۰
US Hostert
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۷:۳۰
Lorentzweiler
-
-
FC Mamer 32
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
Berane
۰
۲
FK Grbalj Radanovici
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۰
۴
FV Engers 07
Finished
۱۵:۳۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۳
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
AC Sparta Praha II (W)
۰
۲
Prague Raptors (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Praha (W)
۱
۱
FK Teplice (W)
Finished
۱۵:۰۰
FC Hradec Kralove (W)
۲
۱
SK Lisen (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Montenegro First League
FK Arsenal Tivat
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 1 Women
CSM Alexandria (W)
۶
۲
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۱:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۲
۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۳:۰۰
Banat Girls FC (W)
۱
۴
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Internacional de la Amistad U19
۱
۳
Rayo Vallecano U19
Finished
۱۳:۳۰
Getafe U19
۰
۲
Real Madrid U19
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۳
۰
UD Gijon Industrial
Finished
۱۳:۳۰
Llanes
۱
۰
Condal CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۲
۰
SD Lenense
Finished
۱۳:۳۰
Aviles Stadium CF
۱
۱
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
UC Ceares
۱
۰
Barcia CF
Finished
۱۴:۰۰
Caudal Deportivo de Mieres
۰
۰
CD Colunga
Finished
۱۹:۰۰
UD Llanera
۳
۰
Urraca CF
Finished
۱۹:۳۰
L`Entregu CF
۲
۱
Real Titanico FC
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Youth League
GC Mascara U21
۱
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۳
۰
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۱
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۲
۰
ESM Kolea U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۰
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۲
۱
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۰
۴
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
  Serbia Superliga Women
Crvena Zvezda (W)
۷
۰
ZFK Sloga Zemun (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۰
UD Teror Balompie
Finished
۱۳:۳۰
Marino
۱
۳
Tenerife B
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League Women
Kastoria GPO (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۳:۰۰
Nees Atromitou 2018 (W)
۶
۰
Elpides Karditsas FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olimpiada Imittos (W)
۳
۲
Larissa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 2011 (W)
۰
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Volos 2004 (W)
۰
۴
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League Women
Vihiga Queens FC (W)
۳
۰
Bunyore Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۷
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville FC (W)
۱
۴
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Russia Premier League Women
CSKA Moscow (W)
۴
۲
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۱
۰
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۱
۳
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
Sydney Olympic U20
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۱
۰
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۸
۳
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۴
۴
Cashmere Technical
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۲
۲
Fortaleza CEIF U19
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۱
۱
Almeria U19
Finished
۱۳:۳۰
CF Alhendin Balompie U19
۰
۰
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۱۰
UCD Canada Atletico U19
۲
۲
Cadiz U19
Finished
۱۹:۰۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Rodina Moscow U21
۵
۲
Murom
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Lipetsk
۱
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۶:۳۰
Rotor Volgograd
۰
۰
FC Chayka
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Verbandsliga
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۰
VfR Gommersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SKV Rot-Weiss Darmstadt
۱
۱
SV Eintracht Wald-Michelbach
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Vyzas Megaron
۲
۲
PAE Rodos FC
Finished
۱۵:۰۰
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
FC Marko
۱
۰
PAO Varda
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division Relegation Group
Thisted FC
۱
۲
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Division 2
Kiyinda Boys
۲
۱
Kaaro Karungi FC
Finished
۱۵:۳۰
Mbale Heroes
۰
۰
Booma FC
Finished
۱۶:۳۰
  England Professional Development League
Burnley U21
۲
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB Germania 1900 Halberstadt
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۴
۱
Magdeburg II
Finished
۱۵:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FSV Motor Marienberg
Finished
۱۵:۳۰
SC Freital
۳
۱
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Blauw Geel 38
۳
۱
SV Oss 20
Finished
۱۵:۳۰
HV & CV Quick
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kucukcekmece Sinop Spor
۲
۲
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Gumushanespor
۱
۱
Aliaga FA
Finished
۱۵:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۲
۵
Edirnespor
Finished
۱۵:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۲
Zakho
Finished
۱۵:۳۰
Al Shorta
۲
۰
Al Minaa
Finished
۱۸:۰۰
Amanat Baghdad SC
۱
۲
AL Zawraa SC
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FC Hegelmann (W)
۴
۰
FK Banga Gargzdai (W)
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League 2nd Division
Maharashtra Oranje FC
۳
۰
Sporting Clube de Goa
Finished
۱۴:۰۰
  Burundi Premier League
Sports Dynamic
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۴:۳۰
Vital'O FC
۱
۰
Le Messager Ngozi
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Regional League
CD Puerto Cruz
۲
۱
Atletico Tacoronte
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۲
۱
Åtvidabergs FF
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FC Tver
۱
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Vologda
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۴
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Stolem Gniewino
۱
۰
Sokol Kleczew
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus 1. Division
Maxline Vitebsk
۰
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Baranovichi
۲
۱
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۵:۳۰
FC Molodechno
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Pitea IF (W)
۳
۲
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
AIK (W)
۱
۳
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosengard (W)
۵
۰
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mallbackens IF (W)
۱
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Khust FC
۱
۰
Kremin
Finished
۱۴:۰۰
Metalist Kharkiv
۲
۰
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Colomba
۴
۱
Deportivo La Esperanza
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید