0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Ain
۲
۴
Al Wasl
Finished
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۳
Al Bataeh
Finished
۱۷:۴۵
Hatta Dubai
۲
۵
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۲۰:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۲
۱
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Tromso IL
۳
۰
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
۰
۱
Castellon
inprogress
۲۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
  Egypt Egypt Cup
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۷:۳۰
Talaea El Gaish
۱
۰
Bourfoad SC
Finished
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Palmeiras U20
۱
۰
America MG U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۰
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۱
Atletico Goianiense U20
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۳:۰۰
Goias EC U20
۰
۲
Ceara U20
Finished
۲۲:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۱
۰
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Argentinos Juniors Reserves
۰
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۲۱:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Barracas Central Reserves
۱
۱
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
۱
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۱
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Rivadavia Reserves
۱
۳
CA Belgrano Cordoba Reserves
Finished
۲۱:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
  Andorra Primera Divisio
CE Carroi
۰
۱
FC Rangers
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia President Cup
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۳
۰
Tukums 2000
Finished
۲۰:۳۰
FK Liepaja
۳
۰
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۶
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Play-Offs
USV Hercules
۱
۱
Excelsior Maassluis
Finished
۲۱:۳۰
Blauw Geel 38
۲
۱
Kozakken Boys
Finished
۲۱:۳۰
Harkemase Boys
۱
۱
SteDoCo
Finished
۲۱:۳۰
Tielse EC
۱
۰
SC Genemuiden
Finished
۲۱:۳۰
  Bangladesh Premier League
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
  Serbia U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
Graficar Beograd U19
۷
۴
FK Radnicki Nis U19
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۰
۱
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۳
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۲۰:۳۰
  Ecuador Serie B
Club 9 de Octubre
۰
۰
Gualaceo SC
inprogress
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
۰
۰
Cuniburo
inprogress
۲۳:۳۰
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
  Kazakhstan Cup
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Copa Argentina
El Porvenir
۰
۴
Godoy Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group F
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Austria Landesliga
Langenrohr
۱
۲
SC Retz
Finished
۲۱:۳۰
SC Landskron
۲
۲
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
SV Kraig
۲
۱
ASKO Koettmannsdorf
Finished
۲۰:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
۲
۰
Klingenbach
Finished
۲۱:۰۰
Salzburger AK
۰
۰
Hallein
Finished
۲۰:۳۰
Puch
۰
۸
SV Seekirchen
Finished
۲۱:۰۰
ATSV Wolfsberg
۱
۲
Spittal
Finished
۲۰:۳۰
SAK Klagenfurt
۱
۱
SK Treibach
Finished
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Championship Women
St. James Swifts (W)
۴
۲
Bangor (W)
Finished
۲۲:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL Women
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
Sloga Doboj
۱
۱
FK Zvijezda 09
Finished
۱۹:۳۰
  Nigeria Nigerian Cup
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
Finished
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
PIF Parainen
۲
۲
Masku
Finished
۱۹:۰۰
SavU (MP II)
۵
۲
KJP Kouvola
Finished
۱۹:۰۰
FC Kirkkonummi
۱
۲
VJS Vantaa II
Finished
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
۱
۵
Lehmon Pallo-77
Finished
۲۰:۱۵
GrIFK Grankulla Reservi
۰
۱
PPJ/Ruoholahti
Finished
۲۰:۳۰
PK 37 Iisalmi
۳
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۳۰
FCJ Blackbird
۳
۰
ViPa
Finished
۱۹:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۰
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
HaPK
۵
۱
Kultsu
Finished
۱۹:۰۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۱
۰
Víkingur Gota
Finished
۲۱:۰۰
TB Tvoroyri
۱
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۰۰
  United States USL League Two
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
  Iran 2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Noshahr
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۴
۰
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
۰
۱
Audax Rio RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Philippines PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
  Poland II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۱۵
  Poland IV Liga
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۱
۲
Wiara Lecha Poznan
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
Finished
۱۷:۳۰
Niwa Nowa Wies
۲
۵
Unia Oswiecim
Finished
۱۹:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
۰
۳
LKS Orleta Kielce
Finished
۱۹:۳۰
KS Raszyn
۲
۵
Zabkovia Zabki
Finished
۲۰:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۵
۰
Stal Kunow
Finished
۱۹:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۰
۰
Atletico Vega Real
inprogress
۲۳:۳۰
  Austria 2. Landesliga
St. Veit/Glan
۱
۱
SV Eberstein
Finished
۲۰:۳۰
SV Lannach
۱
۱
SV Schwanberg
Finished
۲۰:۳۰
Eisenkappel FC
۰
۲
TSV Grafenstein
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
۳
۵
SV Todesfelde
Finished
۲۱:۰۰
Turkspor Augsburg
۱
۰
Gundelfingen
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
  Croatia U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۰
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Ilves II
۴
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۹:۳۰
FC Honka
۳
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۳۰
Inter Turku II
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
EBK
۰
۱
Tampere United
Finished
۱۹:۰۰
  Cameroon Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۲
۴
FC Kvasice
Finished
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۱
۲
TJ Svitavy
Finished
۱۹:۰۰
Litomysl
۱
۲
FK Prelouc
Finished
۱۹:۰۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
۳
۱
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
SC Goldau
۱
۲
SC Emmen
Finished
۲۱:۴۵
  World Friendly International Matches U20 Women
Colombia U20 (W)
۰
۱
Japan U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Guinea U20 (W)
۰
۰
Liberia U20 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Senegal U20 (W)
۲
۰
Guinea Bissau U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۲
۵
FC Copenhagen Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Niger Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
Finished
۱۹:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Falcons FC
۱
۰
Brikama United FC
Finished
۲۰:۰۰
  Serbia Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
Tekstilac Odzaci
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۴
۰
SSC Weissenfels
Finished
۲۰:۳۰
1 FC Lok Stendal
۵
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo Del Bono
۰
۲
San Lorenzo Ullum
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Barcelona RO
۰
۱
Porto Velho EC
inprogress
۲۳:۰۰
  Chile U21 League
Colo Colo U21
۱
۳
Audax Italiano U21
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Landesliga
BSC Hastedt
۲
۳
SV Grohn
Finished
۲۱:۰۰
BV Garrel
۲
۴
SV Holthausen Biene
Finished
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
۲
۱
SC Duesseldorf West
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Almirante Brown Reserves
۰
۰
Talleres Remedios Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  United States National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
St Mochtas
-
-
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Crumlin United FC
۱
۳
Killester Donnycarney FC
Finished
۲۱:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Bohemians 1905 B
۴
۰
Povltavska FA
Finished
۱۹:۳۰
FC Kolin
۳
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Lyngby U19
۰
۱
Odense BK U19
Finished
۲۰:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Kahraba Club
۱
۱
Duhok
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۳
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
IFK Haninge
۰
۴
FC Stockholm Internazionale
Finished
۲۱:۰۰
IK Franke
۰
۲
Taby FK
Finished
۲۰:۳۰
Styrso BK
۰
۵
FC Trollhaettan
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Sierra Leone Premier League
FC Kallon
۳
۴
Old Edwardians
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۴
۵
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۲۰:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
SV Morlautern
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۱
۰
OTP
Finished
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
  Norway U19 Elite League
Tiller U19
۱
۰
Levanger FK U19
Finished
۲۱:۳۰
Honefoss BK U19
۶
۲
Stromsgodset U19
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
  World Friendly International Matches Women
Tanzania (W)
۳
۰
South Sudan (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۱
۲
IA Akranes (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West
Dornbirner SV
۳
۲
RW Rankweil
Finished
۱۹:۳۰
Schwaz
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۲۱:۰۰
SC Imst
۱
۳
TSV St. Johann
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Joinville U20
۱
۱
Nacao Esportes U20
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Rockmount AFC
-
-
Ringmahon Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
BK Hacken
Finished
۲۰:۳۰
  Israel Leumit League Play-Offs
Hapoel Kfar-Saba
۱
۰
Sport Club Tira
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
۳
۰
Australia U23 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۹:۴۵
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
Finished
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
Finished
۱۸:۰۰
  Denmark U21 Ligaen
Skjold U21
۷
۰
Avarta U21
Finished
۲۱:۳۰
  Mongolia Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۱
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۳
Irtysh Omsk
Finished
۱۹:۰۰
  Lithuania U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
Finished
۱۷:۴۵
  Lithuania Cup
FK Nemunas
۰
۷
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Zbrojovka Brno B
۲
۱
SFK Vrchovina
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Alagoano U20
Associacao Atletica Coruripe U20
۵
۰
Sao Domingos U20
Finished
۲۱:۳۰
  Norway NM Cup U19
Hamarkameratene U19
۲
۳
Lorenskog U19
Finished
۲۱:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید