0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIVB Nations League Women
Netherlands (W)
۱
۳
China (W)
Finished
۱۵:۰۰
South Korea (W)
۲
۳
Bulgaria (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany (W)
۱
۱
Turkey (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Canada (W)
۱
۳
USA (W)
Finished
۰۴:۰۰
Italy (W)
۳
۰
France (W)
Finished
۱۱:۳۰
Poland (W)
۳
۱
Serbia (W)
Finished
۰۰:۳۰
  World International Friendlies
Poland
۳
۲
Ukraine
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Granat-pro (W)
۳
۰
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Granat-pro (W)
۳
۱
Malahit-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Sovy-pro (W)
۱
۲
Foksi-pro (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sovy-pro (W)
۳
۰
Panthers-pro (W)
Finished
۲۰:۴۵
  Asia AVC Challenge Cup Women
India (W)
۳
۰
Iran (W)
Finished
۰۸:۳۰
Indonesia (W)
۳
۰
Hong Kong (W)
Finished
۰۵:۳۰
Kazakhstan (W)
۰
۳
Vietnam (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil U19 Liga Paulista Women
Semel/Instransforma U19 (W)
۰
۳
Centro Olimpico U19 (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Division de Honor
Estudiantes de La Plata
۱
۳
UBA Voley
Finished
۰۴:۰۰
San Lorenzo
۳
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۴:۰۰
Lomas Voley
۲
۳
Ferrocarril Oeste
Finished
۰۴:۰۰
River Plate
۱
۳
UNTREF Voley
Finished
۰۳:۳۰
Ciudad de Campana (CCC)
۳
۱
Defensores de Banfield
Finished
۰۴:۰۰
  Czech Republic Regional League Women
TJ Meteor Ceske Budejovice (W)
۲
۳
VK Spacek (W)
Finished
۱۹:۰۰
Hostivar (W)
۱
۳
TJ Sokol I Smichov A (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Slezske Predmesti (W)
۰
۳
TJ Sokol Trebes (W)
Finished
۱۹:۰۰
Vrsovice B (W)
۳
۰
MFF B (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Regional League
Istanbul Yanki
۳
۱
Anadolu Marmara
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Superiores Primera
Ciudad Voley B
۱
۳
UNLAM Voley
Finished
۰۴:۰۰
Escuela Mariano Moreno
۳
۱
Club Atletico Defensores de Moreno
Finished
۰۴:۰۰
  Hungary Regional League Women
Corvinus Egyetemi (W)
۳
۲
Budai 11 SE (W)
Finished
۲۰:۵۰
  Argentina Superiores Segunda
Club San Fernando
۰
۳
Deportivo Sudamerica
Finished
۰۴:۰۰
  Belarus Liga Pro
Plamya-Pro
۰
۳
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۳
۲
Tornado-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Alliance-pro
۰
۳
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Feniks Tver-pro
۲
۳
Uragan-Pro
Finished
۰۷:۵۰
Molot-Pro
۰
۳
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil U19 Liga Paulista
Sao Caetano U19
۳
۰
Sao Bernardo Volei U19
Finished
۰۱:۳۰
  Belarus Amateur League
Zohani
۲
۰
Novaya Borovaya
Finished
۱۶:۱۵
  Lebanon Premier League Women
Kalamoun (W)
۳
۰
Usj 1875 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Division 3A Women
CD Fiaes 2 (W)
۱
۰
Frei Gil VC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید